Zoeken
  Zoeken met  
8.6 °C
Z4
 
files 52
52 km.
euro95
diesel
1,799
1,458
 
 

zo 10 jun 2012, 01:35

Een maand vrij genomen voor ORANJE

Onderweg naar Oranje

AMSTERDAM - Georgine, Susan en Marieke vertrokken, na de wedstrijd van het Nederlands voetbalelftal tegen Denemarken, met de auto richting Polen. Woensdag zullen ze de wedstrijd tegen Duitsland bijwonen. Ze blijven tot de finale, natuurlijk met Oranje in de finale of niet...? Ze houden je de komende weken op de hoogte van hun belevenissen in Polen en de Oekraïne.

Blog 1

Even voorstellen: wij zijn drie meiden uit Utrecht en vertrekken over een klein uurtje richting Charkov voor het EK voetbal 2012. In het dagelijks leven studeren en werken we, maar de maand juni staat in het teken van voetbal! Voetbalfans zijn we al bijna ons hele leven.

De Nederlandse Eredivisie volgen we op de voet, al jaren kijken we alle EK- en WK-wedstrijden en bezoeken we regelmatig een oefeninterland of kwalificatiewedstrijd van Oranje. Vorig jaar rond deze tijd ontstond het idee om af te reizen naar het EK 2012.

Ons besluit stond al vrij snel vast: we gaan met de auto richtig de Oranjecamping en we blijven Oranje volgen zo lang ze in het toernooi zitten. Na een lange voorbereiding is het vanavond dan eindelijk zo ver. De auto is ingepakt, de tent is getest, onze internationale rijbewijzen en voetbalkaartjes zijn binnen en we hebben er ontzettend veel zin in! De heenreis zal ongeveer drie dagen gaan duren.

De wedstrijd tegen Denemarken is net afgelopen en de uitslag is natuurlijk wel een teleurstelling. Maar we gaan nog steeds vol vertrouwen richting het oosten van Europa in de hoop dat we op 1 juli de finale in Kiev kunnen bijwonen! De eerste wedstrijd hebben we thuis op de bank, met een bord stampot op schoot, gekeken en de laatste tassen gaan nu de auto in, zodat de reis kan beginnen.

  We overnachten zondagavond in Lodz (Polen) en maandagavond in Kiev (Oekraïne) en hopen dan dinsdagavond de tent op de Oranjecamping op te kunnen zetten. In deze blog doen wij verslag van alle belevenissen tijdens onze EK-trip en met behulp van foto’s gaan wij proberen om jullie als lezers van onze blog een mooi kijkje te geven in het avontuur dat we gaan beleven!









Volg VROUW ook op Hyves, Facebook, Twitter en Google+!


Weekendabonnement
Proefabonnement,
10 weken € 30,-!