Bijna de hele wereld heeft kritiek op Israël. Maar het is maar een klein landje met veel groeperingen die elkaar vaak tegenwerken. Er worden fouten gemaakt, net als in andere landen. Maar Israël ligt nu eenmaal onder een politiek vergrootglas. Alles wat haar tegenstanders kunnen gebruiken wordt breed uitgemeten in de pers, en desnoods verdraaid.

Maar wat als Israël het niet zou lukken om het ideaal van Acheminijad en Erdogan tegen te houden ? Dan komt er een kalifaat van Pakistan tot aan Marokko.

De ‘arabische lente’ leid er toe dat bestaande dictaturen omvallen. De democraten in de hele wereld juichen dit toe. Niet alleen om de vaak onmenselijke onderdrukking te doen stoppen, maar ook in de hoop op een einde aan het conflict tussen het christendom en de islam, aangewakkert door de fundamentalisten.

Maar wat ligt er aan de horizon ; een nieuw kalifaat zoals vroeger bestond vóór de moren uit Spanje werden verjaagd? Dat was in feite een artistieke islam, een vorm die oog had voor menselijkheid, kunst en wetenschap. Het islamitische broederschap, wat nu onder de massa’s in noord-afrika boven water komt, is helaas het tegenovergestelde hiervan. Het zijn de simpele van geest, zonder enige scholing of historische kennis, die aangejaagd door de meest fundamentalistische stromingen haat zaaien tegen het westen en aanslagen plegen en de islam militariseren.

Israël is natuurlijk makkelijk om te demoniseren, ook omdat er bij de salon-socialisten voedingsbodem is voor haat tegen Israël. Bij hen staat het landje symbool voor grote rijkdom en macht, de projekties die Hitler gebruikte om zijn landgenoten te doen geloven dat de ellende in Duitsland ná WW1 de schuld was van joodse bankiers en industrieëlen. Kortom : een jasje om hun anti-semitisme te verbergen. Links maakt zo de haat tegen het jodendom ‘salon (-socialist) fähig’

Maar wat als deze lieden nu allemaal hun zin krijgen, en Israël als laatste drempel wordt overspoeld door jihadisten ? Als Assad weg is, zal Erdogan niet schromen om het land binnen te trekken om zijn buren te ‘steunen‘, net als zijn voorbeeld Hitler deed in 1938 met de ‘Anschluss ‘ van Oostenrijk bij nazi- Duitsland. Als Turkije dit kan doen op verzoek van de VN is dit ook nog de ideale dekmantel.

Dat betekend dat de dreiging voor Israël té acuut wordt om nog langer af te wachten.

De wereld mag hopen dat er een tegenwind ontstaat binnen de islamitische landen, zoals nu klinkt in Iran onder de bevolking . Als de bevolking in Iran net zo gedreven blijkt als de burgers in Syrië nu, dan kan de koers nog verlegt worden. Dan stevenen we misschien niet langer meer af op armageddon….

 

 

afbeelding van marjo012

* reactie verwijderd door redactie *

afbeelding van Maanvis

Ik kijk naar Israel in het verleden en nu en, ik kijk naar het "verenigde" multyculturele Europa van nu. Ik zie politici die destijds een vuurtje aan het stoken waren,ze lieten steeds meer hout komen,overal vandaan."Gooi maar bij,steeds meer hout"! Maar,het ging de politii niet snel genoeg,het vuur werd niet groot genoeg want,de hele wereld moest hun vuur kunnen zien dus,werd er van alles op het vuur gegooid,vuilnis,gevaarlijke dingen,explosieve dingen. Van alle kanten klonken waarschuwingen,nog steeds maar,ze gaan maar door. Nu dreigt het aan alle kanten uit de hand te lopen,een inferno te worden. Er zijn vonken overgeslagen naar landen buiten Europa waar,nu ook brandhaarden zijn die zich dreigen uit te breiden.Met geld en NAVO steun als bluswater dachten ze een brandhaard te doven maar,dat lukt niet meer. Israel zit rondom in die brandhaarden en probeerd wanhopig het vuur buiten zijn grenzen te houden. Als het daar fout gaat,zullen de vonken van de grote europeese brandstapel,hier ook brandhaarden worden. Maar,waar moet dan het geld en de NAVO steun vandaan komen, om als bluswater te dienen voor al die brandhaarden in en buiten Europa?

afbeelding van freeworld

Ja wat moet je hier op zeggen ,Al eeuwen is de islam in oorlog met het westen/christendom ze hebben spanje voor 500 jaar bezet,hebben frankrijk aangevallen en hebben voor de poorten van wenen gestaan ,miljoenen christenen zijn uitgemoord en dat om een geloof .als je mensen vermoord omdat ze niet in de islam geloven,wat kun je dan zeggen over dat geloof ,of dat kleine kinderen worden uitgehuwelijkt als seksslaven aan oude mannen , geloof maakt meer kapot dan je lief is ,ik zou zeggen geloof in de liefde van je hart dan pas zul je gelukkig zijn .

afbeelding van Jan_Alkmaar

Hebben de Katholieke Spanjaarden niet ooit in (o.a.) de Nederlanden dood en verderf gezaaid en geprobeerd het katholieke geloof op te dringen?

afbeelding van doornroosje1

Hoewel ik uw waarschuwing terecht vind, hoop ik dat hij niet uitkomt.En net als anoniem 14:40,SHALOM ISRAEL. doornroosje.

afbeelding van wimpie1942

HAHAHAHAHA, die Platus! Wat een hilarische en totaal ongefundeerde reactie van een gehersenspoelde PVV–hater! Maar Everzwijn, u heeft volkomen gelijk. Als Israël zou toegeven aan al de eisen van de vredelievende en tolerante moslimlanden zou het binnen de korste keren van de kaart worden geveegd. Alleen voor wat betreft de Anschluss van Oostenrijk bij Duitsland in maart 1938: dit gebeurde met grote vreugde van het grootste gedeelte van de Oostenrijkers. De later in Nederland beruchte rijkscommissaris Arthur Seyss–Inquart was destijds bondskanselier in Oostenrijk.

afbeelding van Everzwijn

@Wimpie 1942; Sorry de overgang is wat vaag: het deel van de "Anschluss" gaat over Syrië...

afbeelding van boonen1

Platus. De waarheid doet pijn ,dat ziet men aan U reaktie.

afbeelding van Anoniem

Het bestaan van Israël verenigt de Arabische landen, het geeft focus aan hun afkeer sommige van buiten komende invloeden en ideeën. Een aanval op Iran zal die focus alleen maar versterken en het streven om Israël te vernietigen alleen maar vergroten. Alleen al daarom is het een goede zaak als Iran een kernwapen krijgt, het geeft tegenwicht en zorgt dat Arabische landen zich weer op elkaar en op zichzelf gaan richten. Israël is helemaal geen drempel, het is een brandglas dat een monsterverbond tussen de omringende landen heeft gecreëerd.

afbeelding van Liberal

Anoniem 15.51; het laatste wat de Arabische landen - en dan vooral de Soennitische, zoals Saoedi Arabie - willen is dat Iran een kernwapen krijgt... En ik moet er zelf ook niet aan denken. Maar het land aanvallen zoals Berexstone voorstelt zal inderdaad een averrechts effect hebben. En de benzine zal er dan ook niet goedkoper op worden.

afbeelding van anoniem

blij ben ik dat israel kernwapens heeft,dit houdt de duivel op gewenste afstand
SHALOM ISRAEL!!

afbeelding van berexstone

Binnenkort is het "bye bye Obama", dan krijgen we weer een rechtse Republikeinse regering. Het eerste dat die doen is samen met Israël een aanval openen op Iran.

afbeelding van Anoniem

@berex,ik hoop het met je mee,maar wel lang wachten zeg!!??
groet van een antimos!!

afbeelding van platus

HAHAHAHAHAHA..wat een hilarish stukje van een gehersenspoelde PVV onderdaan.

afbeelding van Anoniem

P dat kan jou niet meer overkomen,want je hebt het bij je geboorte meegekregen,waren er toen geen medicijnen voor?

afbeelding van Everzwijn

Platus, als je de moeite zou nemen om te klikken op de hyperlinks, zou je zien dat de bronnen uit het hele politieke spectrum komen. Ik kan mij herinneren dat er ooit iemand op de radio de bevolking medeelde "Gaat u gerust slapen..." ... Een paar dagen voor Hitler ons land aanviel. U lijkt een dagdromer te zijn wat dat betreft. Objectiviteit is in uw historie niet te vinden op deze site.

afbeelding van anoniem

PlATUS is geen engerd,hij heeft het uitgevonden.
een linksdraaiende keutel is het,verstand op hol!

afbeelding van Liberal

Afgezien van de paniekzaaierij heb ik toch wat opmerkingen over het vermeende anti-semitisme dat nu weer de kop opsteekt. Het anti-semitisme is er namelijk altijd geweest, en in tegenstelling tot wat u beweert was het voornamelijk een extreem-rechtse hobby. Dat is in de laatste decennia wat verschoven (voornamelijk omdat extreem-rechts een nieuwe boeman heeft gevonden in de islam - wat vroeger de joden waren zijn nu de moslims - kijk maar naar het Front National in Frankrijk, die van rabiate jodenhaat nu de islam het vizier hebben), maar dat betekent niet dat 'links' nu ineens anti-semitisch is; nee, ze hebben een probleem met de Joodse kolonisten die tegen allerlei internationale verdragen en VN resoluties in gewoon doorgaan met bouwen van nederzettingen op de West Bank, en daarbij steeds radicaler worden.

afbeelding van Hennie-Rijswijk

Liberal = 14.06 ? (s)Links is WEL anti-Israël geworden!
Jaren geleden, in de tijd van David Ben-Gurion en Golad Meir als president van Israël, mocht je van (s)Links helemaal NIETS zeggen of maar denken van Israël!
En owee wanneer je daar iets van te zeggen had, dan kreeg je het (s)Linkse spoelwater over je heen!
Waarom? Omdat Israël toen OOK (s)Links was en het daarom een voorbeeld was voor ALLE andere landen.
Maar Israël is in de loop der jaren wakker geworden en (terecht) een meer rechtse koers gaan varen.
NU weet (s)Links niet hoe hard ze Israë moeten verketteren en in een kwaad daglicht moeten stellen!!!!
Rare jongens, die (s)Linkse vogels!!!

afbeelding van Everzwijn

Anti-semitisme komt voort uit de RKK. Christenen waren eerst het slachtoffer in de romeinse arena, tot een keizer het voordeel zag van één god. Daarbij moest natuurlijk wél iemand de schuld krijgen van de kruisiging. Dat waren feitelijk de romeinen, maar ja, dan waren ze nóóit meer uit de arena gekomen. Dus maar de joden de schuld geven, omdat ze barabas lieten gaan en jezus lieten kruizigen. Die 'bloedschuld' is sindsdien de joden aangewreven. Links is nu anti-semitisch omdat de USA pro-Israël zijn. De palestijnen zijn alleen maar een kapstok om hun mantel aan te hangen. Bovendien bestaat er niets eens zoiets als een 'palestijns volk'. Groepen nomaden die nu nergens meer worden toegelaten en toevallig in een gebied verblijven zijn daarmee niet de 'oorspronkelijke bevolking'. De protestanten in Noord-Ierland zijn toch ook geen apart volk? Dat zijn gewoon engelse kolonisten die Noord Ierland bezet hebben en nu hun bezittingen niet meer kwijt willen. Hoor je de VN al een resolutie uitgeven waarbij GB noord-Ierland moet ontruimen? Of dat alle westerlingen uit de Verenigde Staten wég moeten? Neen; de beweegredenen van 'links' zijn pure jodenhaat.

Nieuwe reactie inzenden

Anonymous
Schrijf een reactie
De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
Nog karakters