Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
AEX
FTSE
DAX
Dow
EUR/USD
Turbo Laatst*+/-*%*Tijd*StoplossHefboomFin.niveauRatio
GS AALB TL 15.5727,38-0,08-0,2923-0215,571,5113,851,00
GS AALB TL 19.9412,8911-0119,942,3917,731,00
GS AALB TL 22.8420,91-0,08-0,3823-0222,841,9720,321,00
GS AALB TL 23.8819,98-0,08-0,4023-0223,882,0721,241,00
GS AALB TL 24.7919,18-0,08-0,4223-0224,792,1522,051,00
GS AALB TL 25.318,72-0,08-0,4323-0225,302,2122,501,00
GS AALB TL 26.2917,84-0,08-0,4523-0226,292,3123,381,00
GS AALB TL 27.1117,11-0,08-0,4723-0227,112,4124,121,00
GS AALB TL 27.6216,65-0,08-0,4823-0227,622,4824,571,00
GS AALB TL 28.1316,20-0,08-0,4923-0228,132,5525,021,00
GS AALB TL 29.1415,30-0,08-0,5223-0229,142,7025,921,00
GS AALB TL 30.9713,68-0,08-0,5823-0230,973,0227,551,00
GS AALB TL 3311,87-0,08-0,6723-0233,003,4829,361,00
GS AALB TL 34.9910,10-0,08-0,7923-0234,994,1031,131,00
GS AALB TS 45.7311,170,080,7223-0245,733,6952,201,00
GS AALB TS 48.1613,940,070,5023-0248,162,9654,971,00
GS AALB TS 52.0118,330,070,3823-0252,012,2559,361,00
GS AALB TS 52.0518,380,080,4423-0252,052,2459,401,00
GS ABN TL 10.6515,650,020,1323-0210,651,649,921,00
GS ABN TL 11.9514,440,020,1423-0211,951,7711,121,00
GS ABN TL 12.4713,960,020,1423-0212,471,8311,611,00
GS ABN TL 12.9910,0311-0112,992,2112,081,00
GS ABN TL 12.9913,480,030,2223-0212,991,9012,091,00
GS ABN TL 13.59,5511-0113,502,3212,561,00
GS ABN TL 4.4321,440,020,0923-024,431,194,121,00
GS ABN TL 5.9919,990,020,1023-025,991,285,571,00
GS ABN TL 7.5518,540,020,1123-027,551,387,021,00
GS ABN TL 9.117,100,030,1823-029,101,508,471,00
GS ADIDAS TL 106.28,280,091,1023-02106,202,2199,3410,00
GS ADIDAS TL 116.57,320,101,3923-02116,502,50108,9510,00
GS ADIDAS TL 126.66,380,101,5923-02126,602,87118,3910,00
GS ADIDAS TL 1365,500,091,6623-02136,003,33127,1310,00
GS ADIDAS TL 1464,560,102,2423-02146,004,02136,5610,00
GS ADIDAS TL 155.93,640,102,8223-02155,905,05145,8110,00
GS ADIDAS TL 165.32,760,093,3723-02165,306,68154,5310,00
GS ADIDAS TL 165.42,750,103,7723-02165,406,71154,6610,00
GS ADIDAS TL 175.21,840,105,7523-02175,2010,10163,7910,00
GS ADIDAS TL 42.610,6311-0142,601,3839,8010,00
GS ADIDAS TL 46.513,870,100,7323-0246,501,3143,4910,00
GS ADIDAS TL 51.59,8011-0151,501,4948,1010,00
GS ADIDAS TL 5612,980,090,7023-0256,001,4052,3210,00
GS ADIDAS TL 60.212,590,090,7223-0260,201,4556,2310,00
GS ADIDAS TS 189.32,21-0,10-4,3323-02189,308,37203,3210,00
GS ADIDAS TS 189.42,22-0,10-4,3123-02189,408,33203,4710,00
GS ADIDAS TS 2043,79-0,09-2,3223-02204,004,84219,0810,00
GS ADIDAS TS 204.23,80-0,10-2,5623-02204,204,83219,2610,00
GS ADIDAS TS 213.74,82-0,10-2,0323-02213,703,80229,4610,00
GS ADIDAS TS 233.66,96-0,10-1,4223-02233,602,63250,8610,00
GS AEX 519.7 TRL OPENH1,510,139,4223-02519,6735,36519,6710,00
GS AEX 520.2 TRL OPENH1,460,128,9623-02520,1736,56520,1710,00
GS AEX 520.7 TRL OPENH1,420,1410,9423-02520,6737,61520,6710,00
GS AEX 521.2 TRL OPENH1,360,1310,5723-02521,1739,25521,1710,00
GS AEX 521.7 TRL OPENH1,310,1311,0223-02521,6740,75521,6710,00
GS AEX 548.3 TRS OPENH1,50-0,14-8,5423-02548,3135,59548,3110,00
GS AEX TL 16637,010,140,3823-02166,001,44163,9810,00
GS AEX TL 216.132,060,140,4423-02216,101,67213,4910,00
GS AEX TL 220.231,650,130,4123-02220,201,69217,5310,00
GS AEX TL 249.624,0511-01249,602,03246,6310,00
GS AEX TL 250.128,700,140,4923-02250,101,86247,0710,00
GS AEX TL 258.527,870,130,4723-02258,501,92255,3410,00
GS AEX TL 26327,420,130,4823-02263,001,95259,8410,00
GS AEX TL 266.927,040,130,4823-02266,901,98263,6410,00
GS AEX TL 272.826,460,140,5323-02272,802,02269,4810,00
GS AEX TL 275.126,230,130,5023-02275,102,04271,7410,00
GS AEX TL 277.126,040,140,5423-02277,102,05273,6910,00
GS AEX TL 281.425,610,140,5523-02281,402,09277,9710,00
GS AEX TL 289.724,790,140,5723-02289,702,15286,1410,00
GS AEX TL 291.924,580,140,5723-02291,902,17288,3010,00
GS AEX TL 29823,970,140,5923-02298,002,23294,3910,00
GS AEX TL 304.423,340,140,6023-02304,402,29300,6810,00
GS AEX TL 306.223,160,130,5623-02306,202,31302,4410,00
GS AEX TL 306.323,140,130,5623-02306,302,31302,6110,00
GS AEX TL 308.622,920,140,6123-02308,602,33304,8410,00
GS AEX TL 312.722,520,140,6323-02312,702,37308,8710,00
GS AEX TL 316.922,100,140,6423-02316,902,42313,1010,00
GS AEX TL 31921,900,140,6423-02319,002,44315,0810,00
GS AEX TL 321.121,680,130,6023-02321,102,46317,2410,00
GS AEX TL 323.121,490,140,6623-02323,102,49319,1810,00
GS AEX TL 324.421,360,140,6623-02324,402,50320,4410,00
GS AEX TL 325.321,270,140,6623-02325,302,51321,3910,00
GS AEX TL 327.321,070,130,6223-02327,302,54323,3310,00
GS AEX TL 329.520,860,130,6323-02329,502,56325,4610,00
GS AEX TL 331.420,670,140,6823-02331,402,58327,4010,00
GS AEX TL 333.720,450,140,6923-02333,702,61329,6210,00
GS AEX TL 335.620,250,130,6523-02335,602,64331,5310,00
GS AEX TL 337.820,040,140,7023-02337,802,67333,6910,00
GS AEX TL 339.919,830,130,6623-02339,902,69335,7410,00
GS AEX TL 341.219,700,130,6623-02341,202,71337,0110,00
GS AEX TL 34219,620,140,7223-02342,002,72337,8910,00
GS AEX TL 34319,520,130,6723-02343,002,74338,8110,00
GS AEX TL 34419,420,130,6723-02344,002,75339,8310,00
GS AEX TL 345.219,300,130,6823-02345,202,77341,0310,00
GS AEX TL 346.219,210,140,7323-02346,202,78341,9510,00
GS AEX TL 348.119,020,140,7423-02348,102,81343,9210,00
GS AEX TL 349.418,890,130,6923-02349,402,83345,1310,00
GS AEX TL 350.418,790,130,7023-02350,402,84346,1310,00
GS AEX TL 352.318,600,130,7023-02352,302,87348,0410,00
GS AEX TL 353.618,480,140,7623-02353,602,89349,2910,00
GS AEX TL 355.218,320,130,7123-02355,202,92350,8610,00
GS AEX TL 356.218,220,140,7723-02356,202,93351,8910,00
GS AEX TL 357.318,120,140,7823-02357,302,95352,9210,00
GS AEX TL 358.318,020,140,7823-02358,302,97353,9210,00
GS AEX TL 359.317,920,140,7923-02359,302,98354,9110,00
GS AEX TL 360.317,820,140,7923-02360,303,00355,9110,00
GS AEX TL 361.317,720,140,8023-02361,303,02356,9110,00
GS AEX TL 362.317,620,140,8023-02362,303,03357,9210,00
GS AEX TL 363.317,520,140,8123-02363,303,05358,9210,00
GS AEX TL 364.317,420,140,8123-02364,303,07359,9310,00
GS AEX TL 365.417,320,140,8123-02365,403,09360,9210,00
GS AEX TL 366.417,210,130,7623-02366,403,10361,9310,00
GS AEX TL 367.417,110,140,8223-02367,403,12362,9510,00
GS AEX TL 368.417,010,140,8323-02368,403,14363,9410,00
GS AEX TL 369.416,910,140,8323-02369,403,16364,9510,00
GS AEX TL 370.516,810,140,8423-02370,503,18365,9710,00
GS AEX TL 371.516,710,140,8423-02371,503,20366,9910,00
GS AEX TL 372.616,600,130,7923-02372,603,22368,0310,00
GS AEX TL 373.616,500,140,8623-02373,603,24369,0610,00
GS AEX TL 374.616,400,140,8623-02374,603,26370,0810,00
GS AEX TL 376.616,210,140,8723-02376,603,30372,0010,00
GS AEX TL 377.616,100,130,8123-02377,603,32373,0110,00
GS AEX TL 378.616,000,140,8823-02378,603,34374,0310,00
GS AEX TL 379.715,900,140,8923-02379,703,36375,0710,00
GS AEX TL 380.715,800,140,8923-02380,703,38376,0910,00
GS AEX TL 381.715,700,140,9023-02381,703,40377,0910,00
GS AEX TL 382.715,600,130,8423-02382,703,42378,0410,00
GS AEX TL 383.715,500,140,9123-02383,703,45379,0410,00
GS AEX TL 384.715,400,130,8523-02384,703,47380,0410,00
GS AEX TL 385.815,290,130,8623-02385,803,49381,1610,00
GS AEX TL 386.815,200,140,9323-02386,803,52382,1010,00
GS AEX TL 387.815,100,140,9423-02387,803,54383,1110,00
GS AEX TL 388.815,000,140,9423-02388,803,56384,1010,00
GS AEX TL 389.814,900,140,9523-02389,803,59385,1110,00
GS AEX TL 390.914,790,130,8923-02390,903,61386,1310,00
GS AEX TL 391.914,690,140,9623-02391,903,64387,1310,00
GS AEX TL 392.914,590,130,9023-02392,903,66388,1310,00
GS AEX TL 393.914,490,130,9123-02393,903,69389,1510,00
GS AEX TL 39514,390,140,9823-02395,003,71390,1810,00
GS AEX TL 39614,290,140,9923-02396,003,74391,2110,00
GS AEX TL 397.214,170,141,0023-02397,203,77392,4110,00
GS AEX TL 398.214,070,141,0123-02398,203,80393,3810,00
GS AEX TL 399.213,970,141,0123-02399,203,83394,3810,00
GS AEX TL 400.213,870,141,0223-02400,203,85395,4010,00
GS AEX TL 402.313,660,130,9623-02402,303,91397,4110,00
GS AEX TL 403.313,560,130,9723-02403,303,94398,4610,00
GS AEX TL 404.413,460,130,9823-02404,403,97399,4610,00
GS AEX TL 405.413,360,141,0623-02405,404,00400,4810,00
GS AEX TL 406.413,260,141,0723-02406,404,03401,4910,00
GS AEX TL 408.413,060,131,0123-02408,404,09403,4410,00
GS AEX TL 410.412,860,131,0223-02410,404,16405,4310,00
GS AEX TL 411.412,760,131,0323-02411,404,19406,4410,00
GS AEX TL 412.412,660,131,0423-02412,404,22407,4410,00
GS AEX TL 413.512,560,131,0523-02413,504,25408,4610,00
GS AEX TL 414.512,460,141,1423-02414,504,29409,4710,00
GS AEX TL 415.512,360,141,1523-02415,504,32410,4810,00
GS AEX TL 416.512,260,141,1623-02416,504,36411,4910,00
GS AEX TL 417.612,150,131,0823-02417,604,40412,5110,00
GS AEX TL 418.612,050,131,0923-02418,604,43413,5410,00
GS AEX TL 420.711,850,131,1123-02420,704,51415,5710,00
GS AEX TL 421.711,750,141,2123-02421,704,55416,5810,00
GS AEX TL 422.711,650,141,2223-02422,704,59417,5810,00
GS AEX TL 423.711,550,141,2323-02423,704,63418,5810,00
GS AEX TL 424.711,440,131,1523-02424,704,67419,6110,00
GS AEX TL 425.811,340,131,1623-02425,804,71420,6310,00
GS AEX TL 427.911,140,141,2723-02427,904,80422,6810,00
GS AEX TL 428.911,040,141,2823-02428,904,84423,6910,00
GS AEX TL 429.910,940,141,3023-02429,904,89424,7010,00
GS AEX TL 430.910,840,141,3123-02430,904,93425,7110,00
GS AEX TL 431.910,740,141,3223-02431,904,98426,7010,00
GS AEX TL 432.910,640,141,3323-02432,905,02427,7010,00
GS AEX TL 43410,540,141,3523-02434,005,07428,7010,00
GS AEX TL 43510,440,141,3623-02435,005,12429,7010,00
GS AEX TL 435.910,350,141,3723-02435,905,16430,6210,00
GS AEX TL 436.910,240,131,2923-02436,905,22431,6410,00
GS AEX TL 43810,140,141,4023-02438,005,27432,6510,00
GS AEX TL 43910,040,131,3123-02439,005,32433,6410,00
GS AEX TL 4409,940,131,3323-02440,005,38434,6410,00
GS AEX TL 4419,840,131,3423-02441,005,43435,6610,00
GS AEX TL 4429,740,141,4623-02442,005,49436,6910,00
GS AEX TL 443.19,640,141,4723-02443,105,55437,7110,00
GS AEX TL 444.19,540,141,4923-02444,105,60438,6810,00
GS AEX TL 445.19,440,141,5123-02445,105,66439,6910,00
GS AEX TL 446.19,340,141,5223-02446,105,72440,6810,00
GS AEX TL 447.19,240,141,5423-02447,105,79441,6810,00
GS AEX TL 448.19,140,131,4423-02448,105,85442,6710,00
GS AEX TL 449.19,040,131,4623-02449,105,91443,6510,00
GS AEX TL 450.18,950,141,5923-02450,105,97444,6210,00
GS AEX TL 451.18,850,141,6123-02451,106,04445,6210,00
GS AEX TL 452.18,750,141,6323-02452,106,11446,6310,00
GS AEX TL 453.18,640,131,5323-02453,106,19447,6310,00
GS AEX TL 454.18,540,141,6723-02454,106,26448,6410,00
GS AEX TL 455.18,440,131,5623-02455,106,33449,6210,00
GS AEX TL 456.18,350,141,7123-02456,106,40450,5910,00
GS AEX TL 457.18,250,141,7323-02457,106,48451,5910,00
GS AEX TL 458.18,150,141,7523-02458,106,56452,5910,00
GS AEX TL 459.28,050,141,7723-02459,206,64453,5910,00
GS AEX TL 460.17,950,141,7923-02460,106,72454,5610,00
GS AEX TL 461.17,850,131,6823-02461,106,81455,5110,00
GS AEX TL 462.17,760,141,8423-02462,106,90456,5310,00
GS AEX TL 463.17,660,141,8623-02463,106,98457,5110,00
GS AEX TL 464.17,550,131,7523-02464,107,08458,5210,00
GS AEX TL 465.27,450,131,7823-02465,207,18459,5410,00
GS AEX TL 466.27,350,131,8023-02466,207,27460,5410,00
GS AEX TL 467.27,250,131,8323-02467,207,38461,5610,00
GS AEX TL 468.47,130,131,8623-02468,407,50462,7710,00
GS AEX TL 469.47,030,142,0323-02469,407,61463,7610,00
GS AEX TL 470.46,930,131,9123-02470,407,72464,7610,00
GS AEX TL 471.46,840,142,0923-02471,407,82465,6910,00
GS AEX TL 472.46,740,142,1223-02472,407,93466,6910,00
GS AEX TL 473.46,640,142,1523-02473,408,05467,6910,00
GS AEX TL 474.46,540,142,1923-02474,408,18468,6810,00
GS AEX TL 475.46,440,132,0623-02475,408,30469,6810,00
GS AEX TL 476.56,340,142,2623-02476,508,44470,6910,00
GS AEX TL 477.56,230,132,1323-02477,508,58471,7010,00
GS AEX TL 478.56,140,142,3323-02478,508,71472,6910,00
GS AEX TL 479.56,040,142,3723-02479,508,86473,6910,00
GS AEX TL 480.55,940,142,4123-02480,509,00474,6910,00
GS AEX TL 481.55,840,142,4623-02481,509,16475,6810,00
GS AEX TL 482.55,740,142,5023-02482,509,32476,6910,00
GS AEX TL 483.45,650,132,3623-02483,409,47477,5210,00
GS AEX TL 484.45,550,132,4023-02484,409,64478,5310,00
GS AEX TL 485.45,450,132,4423-02485,409,82479,5410,00
GS AEX TL 486.45,350,132,4923-02486,4010,00480,5410,00
GS AEX TL 487.55,250,132,5423-02487,5010,19481,5510,00
GS AEX TL 488.75,130,132,6023-02488,7010,43482,7510,00
GS AEX TL 489.75,020,132,6623-02489,7010,66483,7710,00
GS AEX TL 490.64,930,132,7123-02490,6010,85484,6810,00
GS AEX TL 491.54,850,142,9723-02491,5011,03485,5510,00
GS AEX TL 492.54,750,132,8123-02492,5011,26486,5510,00
GS AEX TL 493.54,650,132,8823-02493,5011,51487,5410,00
GS AEX TL 494.54,550,132,9423-02494,5011,76488,5310,00
GS AEX TL 495.54,450,133,0123-02495,5012,03489,5210,00
GS AEX TL 496.54,350,133,0823-02496,5012,30490,5210,00
GS AEX TL 497.54,250,133,1623-02497,5012,59491,5210,00
GS AEX TL 498.84,130,143,5123-02498,8012,96492,7210,00
GS AEX TL 499.84,030,143,6023-02499,8013,28493,7210,00
GS AEX TL 500.83,930,133,4223-02500,8013,62494,7110,00
GS AEX TL 501.73,840,143,7823-02501,7013,94495,6510,00
GS AEX TL 502.73,740,143,8923-02502,7014,32496,6510,00
GS AEX TL 504.53,570,144,0823-02504,5015,00498,3610,00
GS AEX TL 515.32,500,135,4923-02515,3021,44509,0510,00
GS AEX TL 516.32,400,135,7323-02516,3022,34510,0310,00
GS AEX TL 517.52,280,146,5423-02517,5023,52511,2710,00
GS AEX TL 518.52,180,146,8623-02518,5024,61512,2610,00
GS AEX TL 519.52,080,147,2223-02519,5025,79513,2410,00
GS AEX TL 520.51,980,137,0323-02520,5027,10514,2310,00
GS AEX TL 521.51,880,137,4323-02521,5028,55515,2210,00
GS AEX TL 522.51,780,137,8823-02522,5030,16516,2110,00
GS AEX TL 523.51,680,138,3923-02523,5031,97517,2010,00
GS AEX TRL 215.18331,880,140,4423-02215,181,67215,1810,00
GS AEX TRL 223.73231,020,130,4223-02223,731,72223,7310,00
GS AEX TRL 236.41529,760,140,4723-02236,421,79236,4210,00
GS AEX TRL 271.57126,240,140,5423-02271,572,03271,5710,00
GS AEX TRL 284.31824,970,140,5623-02284,322,14284,3210,00
GS AEX TRL 291.07224,290,140,5823-02291,072,20291,0710,00
GS AEX TRL 296.97723,700,140,5923-02296,982,25296,9810,00
GS AEX TRL 303.19623,080,140,6123-02303,202,31303,2010,00
GS AEX TRL 307.43422,650,130,5823-02307,432,36307,4310,00
GS AEX TRL 317.13721,680,130,6023-02317,142,46317,1410,00
GS AEX TRL 317.70816,9111-01317,712,88317,7110,00
GS AEX TRL 321.38521,260,140,6623-02321,392,51321,3910,00
GS AEX TRL 325.65420,830,130,6323-02325,652,56325,6510,00
GS AEX TRL 329.95320,400,140,6923-02329,952,62329,9510,00
GS AEX TRL 331.1820,280,140,7023-02331,182,63331,1810,00
GS AEX TRL 334.2919,970,140,7123-02334,292,67334,2910,00
GS AEX TRL 335.34219,860,130,6623-02335,342,69335,3410,00
GS AEX TRL 337.62819,630,130,6723-02337,632,72337,6310,00
GS AEX TRL 341.419,260,140,7323-02341,402,77341,4010,00
GS AEX TRL 342.82719,110,130,6823-02342,832,79342,8310,00
GS AEX TRL 345.68518,830,140,7523-02345,692,84345,6910,00
GS AEX TRL 347.93918,600,130,7023-02347,942,87347,9410,00
GS AEX TRL 349.92918,400,140,7723-02349,932,90349,9310,00
GS AEX TRL 352.22618,170,130,7223-02352,232,94352,2310,00
GS AEX TRL 353.06218,090,140,7823-02353,062,95353,0610,00
GS AEX TRL 354.32317,970,140,7923-02354,322,97354,3210,00
GS AEX TRL 355.92217,800,130,7423-02355,923,00355,9210,00
GS AEX TRL 356.98817,700,140,8023-02356,993,02356,9910,00
GS AEX TRL 358.67117,530,140,8123-02358,673,05358,6710,00
GS AEX TRL 359.1417,480,130,7523-02359,143,05359,1410,00
GS AEX TRL 360.0917,390,140,8123-02360,093,07360,0910,00
GS AEX TRL 361.04917,290,130,7623-02361,053,09361,0510,00
GS AEX TRL 362.89817,110,140,8223-02362,903,12362,9010,00
GS AEX TRL 364.19516,980,140,8323-02364,203,14364,2010,00
GS AEX TRL 365.1616,880,130,7823-02365,163,16365,1610,00
GS AEX TRL 365.92816,800,130,7823-02365,933,18365,9310,00
GS AEX TRL 368.84416,510,130,7923-02368,843,23368,8410,00
GS AEX TRL 369.95416,400,140,8623-02369,953,26369,9510,00
GS AEX TRL 371.02416,300,140,8723-02371,023,28371,0210,00
GS AEX TRL 372.06116,190,140,8723-02372,063,30372,0610,00
GS AEX TRL 374.14315,980,140,8823-02374,143,34374,1410,00
GS AEX TRL 375.1815,880,140,8923-02375,183,36375,1810,00
GS AEX TRL 376.20815,780,140,9023-02376,213,38376,2110,00
GS AEX TRL 377.2715,670,130,8423-02377,273,41377,2710,00
GS AEX TRL 378.31215,570,140,9123-02378,313,43378,3110,00
GS AEX TRL 379.97215,400,140,9223-02379,973,47379,9710,00
GS AEX TRL 380.515,350,140,9223-02380,503,48380,5010,00
GS AEX TRL 381.01515,300,140,9223-02381,023,49381,0210,00
GS AEX TRL 382.04715,190,130,8623-02382,053,52382,0510,00
GS AEX TRL 382.55515,140,140,9323-02382,563,53382,5610,00
GS AEX TRL 383.0815,090,140,9423-02383,083,54383,0810,00
GS AEX TRL 384.69214,930,140,9523-02384,693,58384,6910,00
GS AEX TRL 385.75114,820,130,8823-02385,753,60385,7510,00
GS AEX TRL 386.78514,720,140,9623-02386,793,63386,7910,00
GS AEX TRL 387.80914,620,140,9723-02387,813,65387,8110,00
GS AEX TRL 388.86114,510,140,9723-02388,863,68388,8610,00
GS AEX TRL 389.89614,410,140,9823-02389,903,71389,9010,00
GS AEX TRL 391.98314,200,141,0023-02391,983,76391,9810,00
GS AEX TRL 393.0714,090,141,0023-02393,073,79393,0710,00
GS AEX TRL 394.16413,980,141,0123-02394,163,82394,1610,00
GS AEX TRL 396.1513,780,141,0323-02396,153,88396,1510,00
GS AEX TRL 397.17213,680,141,0323-02397,173,90397,1710,00
GS AEX TRL 398.27213,570,141,0423-02398,273,93398,2710,00
GS AEX TRL 399.35213,460,130,9823-02399,353,97399,3510,00
GS AEX TRL 402.46613,150,141,0823-02402,474,06402,4710,00
GS AEX TRL 402.98613,100,141,0823-02402,994,08402,9910,00
GS AEX TRL 403.87813,010,131,0123-02403,884,10403,8810,00
GS AEX TRL 406.28912,770,141,1123-02406,294,18406,2910,00
GS AEX TRL 407.38312,660,141,1223-02407,384,22407,3810,00
GS AEX TRL 407.91512,610,141,1223-02407,924,23407,9210,00
GS AEX TRL 408.44512,550,131,0523-02408,454,25408,4510,00
GS AEX TRL 408.95712,500,131,0523-02408,964,27408,9610,00
GS AEX TRL 411.00412,300,141,1523-02411,004,34411,0010,00
GS AEX TRL 412.52312,140,131,0823-02412,524,40412,5210,00
GS AEX TRL 413.60812,030,131,0923-02413,614,44413,6110,00
GS AEX TRL 416.65911,730,141,2123-02416,664,55416,6610,00
GS AEX TRL 417.68711,630,141,2223-02417,694,59417,6910,00
GS AEX TRL 418.71811,530,141,2323-02418,724,63418,7210,00
GS AEX TRL 419.23911,470,141,2423-02419,244,66419,2410,00
GS AEX TRL 419.7611,420,141,2423-02419,764,67419,7610,00
GS AEX TRL 420.27911,370,141,2523-02420,284,70420,2810,00
GS AEX TRL 421.35811,260,141,2623-02421,364,74421,3610,00
GS AEX TRL 421.90111,210,131,1723-02421,904,76421,9010,00
GS AEX TRL 422.98111,100,141,2823-02422,984,81422,9810,00
GS AEX TRL 423.49311,050,141,2823-02423,494,83423,4910,00
GS AEX TRL 423.93511,000,131,2023-02423,944,85423,9410,00
GS AEX TRL 424.95310,900,131,2123-02424,954,90424,9510,00
GS AEX TRL 425.98110,800,141,3123-02425,984,94425,9810,00
GS AEX TRL 427.07610,690,141,3323-02427,085,00427,0810,00
GS AEX TRL 427.61910,640,141,3323-02427,625,02427,6210,00
GS AEX TRL 428.15410,580,131,2423-02428,155,05428,1510,00
GS AEX TRL 428.67610,530,141,3523-02428,685,07428,6810,00
GS AEX TRL 429.18310,480,141,3523-02429,185,10429,1810,00
GS AEX TRL 429.69110,430,141,3623-02429,695,12429,6910,00
GS AEX TRL 430.70910,330,141,3723-02430,715,17430,7110,00
GS AEX TRL 431.70710,220,131,2923-02431,715,22431,7110,00
GS AEX TRL 432.2210,170,131,2923-02432,225,25432,2210,00
GS AEX TRL 432.97510,100,141,4123-02432,985,29432,9810,00
GS AEX TRL 433.59710,040,141,4123-02433,605,32433,6010,00
GS AEX TRL 434.6349,930,131,3323-02434,635,38434,6310,00
GS AEX TRL 435.7279,820,131,3423-02435,735,44435,7310,00
GS AEX TRL 436.779,720,141,4623-02436,775,49436,7710,00
GS AEX TRL 437.799,620,141,4823-02437,795,55437,7910,00
GS AEX TRL 438.8029,520,141,4923-02438,805,61438,8010,00
GS AEX TRL 439.8139,420,141,5123-02439,815,67439,8110,00
GS AEX TRL 440.8589,310,141,5323-02440,865,73440,8610,00
GS AEX TRL 441.9039,210,141,5423-02441,905,80441,9010,00
GS AEX TRL 442.3869,160,141,5523-02442,395,83442,3910,00
GS AEX TRL 443.4169,060,141,5723-02443,425,89443,4210,00
GS AEX TRL 444.4278,950,131,4723-02444,435,97444,4310,00
GS AEX TRL 445.9548,800,131,5023-02445,956,07445,9510,00
GS AEX TRL 446.468,750,131,5123-02446,466,10446,4610,00
GS AEX TRL 446.9758,700,131,5223-02446,986,14446,9810,00
GS AEX TRL 448.0128,600,141,6523-02448,016,21448,0110,00
GS AEX TRL 448.5298,540,131,5523-02448,536,25448,5310,00
GS AEX TRL 449.5958,440,141,6923-02449,606,33449,6010,00
GS AEX TRL 450.6418,330,131,5923-02450,646,41450,6410,00
GS AEX TRL 451.1498,280,131,6023-02451,156,45451,1510,00
GS AEX TRL 452.6078,140,141,7523-02452,616,56452,6110,00
GS AEX TRL 453.1098,090,141,7623-02453,116,60453,1110,00
GS AEX TRL 453.6158,040,141,7723-02453,626,64453,6210,00
GS AEX TRL 454.1217,990,141,7823-02454,126,68454,1210,00
GS AEX TRL 454.6517,930,131,6723-02454,656,73454,6510,00
GS AEX TRL 455.1677,880,131,6823-02455,176,78455,1710,00
GS AEX TRL 456.1697,780,141,8323-02456,176,86456,1710,00
GS AEX TRL 456.6877,730,141,8423-02456,696,91456,6910,00
GS AEX TRL 457.7177,630,141,8723-02457,727,00457,7210,00
GS AEX TRL 458.7287,520,131,7623-02458,737,10458,7310,00
GS AEX TRL 459.2467,470,131,7723-02459,257,15459,2510,00
GS AEX TRL 460.2617,370,141,9423-02460,267,25460,2610,00
GS AEX TRL 461.6957,230,141,9723-02461,707,38461,7010,00
GS AEX TRL 462.2137,170,131,8523-02462,217,45462,2110,00
GS AEX TRL 463.267,070,142,0223-02463,267,55463,2610,00
GS AEX TRL 463.8027,010,131,8923-02463,807,62463,8010,00
GS AEX TRL 464.8446,910,131,9223-02464,847,73464,8410,00
GS AEX TRL 465.3516,860,131,9323-02465,357,78465,3510,00
GS AEX TRL 465.866,810,131,9523-02465,867,84465,8610,00
GS AEX TRL 466.3656,770,131,9623-02466,377,89466,3710,00
GS AEX TRL 466.8746,720,131,9723-02466,877,94466,8710,00
GS AEX TRL 467.8476,620,132,0023-02467,858,07467,8510,00
GS AEX TRL 468.3556,570,132,0223-02468,368,13468,3610,00
GS AEX TRL 468.8826,520,132,0323-02468,888,19468,8810,00
GS AEX TRL 469.4016,460,132,0523-02469,408,26469,4010,00
GS AEX TRL 470.3896,370,142,2523-02470,398,38470,3910,00
GS AEX TRL 470.9096,320,142,2723-02470,918,45470,9110,00
GS AEX TRL 471.6176,250,142,2923-02471,628,54471,6210,00
GS AEX TRL 472.1236,200,142,3123-02472,128,61472,1210,00
GS AEX TRL 472.5676,140,132,1623-02472,578,70472,5710,00
GS AEX TRL 473.5776,050,142,3723-02473,588,83473,5810,00
GS AEX TRL 475.6045,850,142,4523-02475,609,13475,6010,00
GS AEX TRL 476.6435,740,132,3223-02476,649,30476,6410,00
GS AEX TRL 478.0975,600,142,5623-02478,109,53478,1010,00
GS AEX TRL 479.8025,420,142,6523-02479,809,85479,8010,00
GS AEX TRL 480.8175,320,132,5023-02480,8210,03480,8210,00
GS AEX TRL 481.3215,280,142,7223-02481,3210,11481,3210,00
GS AEX TRL 481.8245,220,132,5523-02481,8210,23481,8210,00
GS AEX TRL 482.3325,170,132,5823-02482,3310,33482,3310,00
GS AEX TRL 482.8465,120,132,6123-02482,8510,43482,8510,00
GS AEX TRL 482.8465,120,132,6123-02482,8510,43482,8510,00
GS AEX TRL 483.3535,070,132,6323-02483,3510,53483,3510,00
GS AEX TRL 483.3535,070,132,6323-02483,3510,53483,3510,00
GS AEX TRL 484.3274,980,132,6823-02484,3310,72484,3310,00
GS AEX TRL 485.8764,830,132,7723-02485,8811,06485,8810,00
GS AEX TRL 486.3824,780,132,8023-02486,3811,17486,3810,00
GS AEX TRL 487.3894,670,132,8623-02487,3911,43487,3910,00
GS AEX TRL 487.9024,630,143,1223-02487,9011,53487,9010,00
GS AEX TRL 488.414,580,143,1523-02488,4111,66488,4110,00
GS AEX TRL 489.4224,480,143,2323-02489,4211,92489,4210,00
GS AEX TRL 490.4454,370,133,0723-02490,4512,22490,4510,00
GS AEX TRL 491.4944,270,143,3923-02491,4912,51491,4910,00
GS AEX TRL 492.5484,160,133,2323-02492,5512,83492,5510,00
GS AEX TRL 493.1084,100,133,2723-02493,1113,02493,1110,00
GS AEX TRL 494.1184,010,143,6223-02494,1213,32494,1210,00
GS AEX TRL 494.6213,950,143,6723-02494,6213,52494,6210,00
GS AEX TRL 495.1293,900,133,4523-02495,1313,69495,1310,00
GS AEX TRL 496.1353,800,143,8323-02496,1414,05496,1410,00
GS AEX TRL 496.6433,750,133,5923-02496,6414,24496,6410,00
GS AEX TRL 497.163,700,133,6423-02497,1614,43497,1610,00
GS AEX TRL 498.673,550,144,1123-02498,6715,04498,6710,00
GS AEX TRL 499.1763,500,133,8623-02499,1815,26499,1810,00
GS AEX TRL 499.6873,440,133,9323-02499,6915,52499,6910,00
GS AEX TRL 500.2043,390,133,9923-02500,2015,75500,2010,00
GS AEX TRL 500.7093,350,144,3623-02500,7115,94500,7110,00
GS AEX TRL 501.2153,300,144,4323-02501,2216,18501,2210,00
GS AEX TRL 502.1253,230,144,5323-02502,1316,53502,1310,00
GS AEX TRL 502.7353,160,134,2923-02502,7416,90502,7410,00
GS AEX TRL 503.7113,060,134,4423-02503,7117,45503,7110,00
GS AEX TRL 504.7292,960,134,5923-02504,7318,04504,7310,00
GS AEX TRL 505.2512,910,134,6823-02505,2518,35505,2510,00
GS AEX TRL 505.7872,860,145,1523-02505,7918,67505,7910,00
GS AEX TRL 506.8732,750,145,3623-02506,8719,41506,8710,00
GS AEX TRL 507.5242,680,145,5123-02507,5219,92507,5210,00
GS AEX TRL 508.0272,630,135,2023-02508,0320,30508,0310,00
GS AEX TRL 509.3092,520,145,8823-02509,3121,19509,3110,00
GS AEX TRL 511.812,270,146,5723-02511,8123,52511,8110,00
GS AEX TRL 512.312,230,146,7023-02512,3123,94512,3110,00
GS AEX TRL 513.0452,150,146,9723-02513,0524,84513,0510,00
GS AEX TRL 514.0482,060,136,7423-02514,0525,92514,0510,00
GS AEX TRL 515.2791,940,137,1823-02515,2827,52515,2810,00
GS AEX TRL 515.7791,890,137,3923-02515,7828,25515,7810,00
GS AEX TRL 516.2791,840,137,6023-02516,2829,02516,2810,00
GS AEX TRL 516.781,790,137,8323-02516,7829,83516,7810,00
GS AEX TRL 517.281,740,138,0723-02517,2830,68517,2810,00
GS AEX TRL 517.781,690,138,3323-02517,7831,59517,7810,00
GS AEX TRL 518.281,640,138,6123-02518,2832,55518,2810,00
GS AEX TRL 518.781,590,138,9023-02518,7833,58518,7810,00
GS AEX TRL 528.3492,180,000,0026-10528,3523,73528,3510,00
GS AEX TRL 532.2651,790,000,0026-10532,2728,68532,2710,00
GS AEX TRS 534.6060,22-0,09-29,0323-02534,61242,68534,6110,00
GS AEX TRS 535.1060,26-0,10-27,7823-02535,11205,34535,1110,00
GS AEX TRS 535.6580,30-0,11-26,8323-02535,66177,97535,6610,00
GS AEX TRS 536.1580,34-0,12-26,0923-02536,16157,04536,1610,00
GS AEX TRS 536.6570,37-0,14-27,4523-02536,66144,31536,6610,00
GS AEX TRS 537.4520,44-0,14-24,1423-02537,45121,35537,4510,00
GS AEX TRS 538.4520,53-0,14-20,9023-02538,45100,75538,4510,00
GS AEX TRS 539.4510,63-0,15-19,2323-02539,4584,75539,4510,00
GS AEX TRS 539.9510,67-0,16-19,2823-02539,9579,71539,9510,00
GS AEX TRS 540.450,72-0,15-17,2423-02540,4574,17540,4510,00
GS AEX TRS 540.950,78-0,14-15,2223-02540,9568,45540,9510,00
GS AEX TRS 541.4460,83-0,14-14,4323-02541,4564,33541,4510,00
GS AEX TRS 541.9460,87-0,15-14,7123-02541,9561,37541,9510,00
GS AEX TRS 542.4450,93-0,14-13,0823-02542,4557,41542,4510,00
GS AEX TRS 543.4441,02-0,14-12,0723-02543,4452,34543,4410,00
GS AEX TRS 545.4381,21-0,15-11,0323-02545,4444,13545,4410,00
GS AEX TRS 549.4351,61-0,15-8,5223-02549,4433,17549,4410,00
GS AEX TRS 551.4341,81-0,15-7,6523-02551,4329,50551,4310,00
GS AEX TRS 553.4292,01-0,15-6,9423-02553,4326,57553,4310,00
GS AEX TRS 555.4222,21-0,15-6,3623-02555,4224,16555,4210,00
GS AEX TRS 557.422,41-0,15-5,8623-02557,4222,16557,4210,00
GS AEX TRS 559.422,61-0,14-5,0923-02559,4220,46559,4210,00
GS AEX TRS 561.3652,79-0,15-5,1023-02561,3719,14561,3710,00
GS AEX TRS 561.8642,85-0,14-4,6823-02561,8618,73561,8610,00
GS AEX TRS 562.362,90-0,14-4,6123-02562,3618,41562,3610,00
GS AEX TRS 562.8592,95-0,14-4,5323-02562,8618,10562,8610,00
GS AEX TRS 563.3583,00-0,14-4,4623-02563,3617,80563,3610,00
GS AEX TRS 563.8583,05-0,14-4,3923-02563,8617,51563,8610,00
GS AEX TRS 564.3573,10-0,14-4,3223-02564,3617,22564,3610,00
GS AEX TRS 564.8523,15-0,14-4,2623-02564,8516,95564,8510,00
GS AEX TRS 565.3523,20-0,14-4,1923-02565,3516,69565,3510,00
GS AEX TRS 565.8513,25-0,14-4,1323-02565,8516,43565,8510,00
GS AEX TRS 566.3513,30-0,14-4,0723-02566,3516,18566,3510,00
GS AEX TRS 567.353,40-0,14-3,9523-02567,3515,70567,3510,00
GS AEX TRS 569.3833,60-0,14-3,7423-02569,3814,83569,3810,00
GS AEX TRS 570.2733,69-0,14-3,6623-02570,2714,47570,2710,00
GS AEX TRS 570.7733,74-0,14-3,6123-02570,7714,28570,7710,00
GS AEX TRS 571.3143,79-0,15-3,8123-02571,3114,09571,3110,00
GS AEX TRS 572.2633,89-0,14-3,4723-02572,2613,73572,2610,00
GS AEX TRS 572.7563,93-0,14-3,4423-02572,7613,59572,7610,00
GS AEX TRS 573.2543,98-0,14-3,4023-02573,2513,42573,2510,00
GS AEX TRS 573.7534,03-0,14-3,3623-02573,7513,25573,7510,00
GS AEX TRS 574.7524,13-0,14-3,2823-02574,7512,93574,7510,00
GS AEX TRS 575.0044,15-0,15-3,4923-02575,0012,87575,0010,00
GS AEX TRS 575.2844,17-0,14-3,2523-02575,2812,80575,2810,00
GS AEX TRS 576.2994,27-0,14-3,1723-02576,3012,50576,3010,00
GS AEX TRS 576.7994,32-0,14-3,1423-02576,8012,36576,8010,00
GS AEX TRS 577.2984,37-0,15-3,3223-02577,3012,22577,3010,00
GS AEX TRS 577.8544,43-0,14-3,0623-02577,8512,05577,8510,00
GS AEX TRS 578.3534,48-0,14-3,0323-02578,3511,92578,3510,00
GS AEX TRS 578.9634,54-0,14-2,9923-02578,9611,76578,9610,00
GS AEX TRS 579.0894,55-0,14-2,9923-02579,0911,73579,0910,00
GS AEX TRS 579.8514,63-0,14-2,9423-02579,8511,53579,8510,00
GS AEX TRS 580.3514,68-0,14-2,9023-02580,3511,41580,3510,00
GS AEX TRS 580.854,73-0,14-2,8723-02580,8511,29580,8510,00
GS AEX TRS 581.354,78-0,14-2,8523-02581,3511,17581,3510,00
GS AEX TRS 582.2134,86-0,15-2,9923-02582,2110,99582,2110,00
GS AEX TRS 583.2784,97-0,14-2,7423-02583,2810,74583,2810,00
GS AEX TRS 583.8915,02-0,15-2,9023-02583,8910,63583,8910,00
GS AEX TRS 584.395,07-0,14-2,6923-02584,3910,53584,3910,00
GS AEX TRS 584.895,12-0,14-2,6623-02584,8910,43584,8910,00
GS AEX TRS 587.3165,36-0,14-2,5523-02587,329,96587,3210,00
GS AEX TRS 589.5485,59-0,14-2,4423-02589,559,55589,5510,00
GS AEX TRS 591.9345,81-0,14-2,3523-02591,939,19591,9310,00
GS AEX TRS 595.7416,18-0,15-2,3723-02595,748,64595,7410,00
GS AEX TRS 599.5976,57-0,14-2,0923-02599,608,13599,6010,00
GS AEX TRS 599.6236,57-0,15-2,2323-02599,628,13599,6210,00
GS AEX TRS 603.4956,96-0,15-2,1123-02603,507,67603,5010,00
GS AEX TRS 607.3967,35-0,14-1,8723-02607,407,27607,4010,00
GS AEX TRS 609.3987,55-0,15-1,9523-02609,407,07609,4010,00
GS AEX TRS 611.9547,81-0,14-1,7623-02611,956,84611,9510,00
GS AEX TRS 612.5977,86-0,14-1,7523-02612,606,79612,6010,00
GS AEX TRS 615.3968,14-0,15-1,8123-02615,406,56615,4010,00
GS AEX TRS 616.4938,25-0,14-1,6723-02616,496,47616,4910,00
GS AEX TRS 619.2398,52-0,15-1,7323-02619,246,27619,2410,00
GS AEX TRS 621.2818,73-0,14-1,5823-02621,286,12621,2810,00
GS AEX TRS 623.2668,93-0,14-1,5423-02623,275,98623,2710,00
GS AEX TRS 624.689,07-0,14-1,5223-02624,685,89624,6810,00
GS AEX TRS 628.1099,41-0,15-1,5723-02628,115,67628,1110,00
GS AEX TRS 631.2419,72-0,15-1,5223-02631,245,49631,2410,00
GS AEX TRS 632.239,82-0,15-1,5023-02632,235,44632,2310,00
GS AEX TRS 634.19410,02-0,15-1,4723-02634,195,33634,1910,00
GS AEX TRS 636.94710,30-0,14-1,3423-02636,955,18636,9510,00
GS AEX TRS 641.26710,73-0,14-1,2923-02641,274,98641,2710,00
GS AEX TRS 641.59,240,000,0026-10641,506,04641,5010,00
GS AEX TRS 645.16411,12-0,14-1,2423-02645,164,80645,1610,00
GS AEX TRS 649.98211,60-0,14-1,1923-02649,984,60649,9810,00
GS AEX TRS 655.02512,10-0,15-1,2223-02655,034,41655,0310,00
GS AEX TRS 660.84812,69-0,14-1,0923-02660,854,21660,8510,00
GS AEX TRS 664.5513,06-0,14-1,0623-02664,554,09664,5510,00
GS AEX TRS 668.9913,50-0,15-1,1023-02668,993,95668,9910,00
GS AEX TRS 670.97812,190,000,0026-10670,984,56670,9810,00
GS AEX TRS 673.33313,93-0,15-1,0723-02673,333,83673,3310,00
GS AEX TRS 673.46213,95-0,14-0,9923-02673,463,83673,4610,00
GS AEX TRS 673.72713,97-0,15-1,0623-02673,733,82673,7310,00
GS AEX TRS 678.20114,42-0,14-0,9623-02678,203,70678,2010,00
GS AEX TRS 682.1514,82-0,14-0,9423-02682,153,60682,1510,00
GS AEX TRS 686.10715,21-0,15-0,9823-02686,113,51686,1110,00
GS AEX TRS 701.3316,73-0,15-0,8923-02701,333,19701,3310,00
GS AEX TRS 702.49615,340,000,0026-10702,503,62702,5010,00
GS AEX TRS 705.31817,14-0,14-0,8123-02705,323,11705,3210,00
GS AEX TRS 706.7615,760,000,0026-10706,763,52706,7610,00
GS AEX TRS 709.55517,56-0,14-0,7923-02709,563,04709,5610,00
GS AEX TRS 713.64517,97-0,14-0,7723-02713,652,97713,6510,00
GS AEX TRS 719.8218,58-0,15-0,8023-02719,822,87719,8210,00
GS AEX TRS 723.80818,98-0,15-0,7823-02723,812,81723,8110,00
GS AEX TRS 727.80319,38-0,15-0,7723-02727,802,76727,8010,00
GS AEX TRS 731.89419,79-0,15-0,7523-02731,892,70731,8910,00
GS AEX TRS 735.88620,19-0,15-0,7423-02735,892,64735,8910,00
GS AEX TS 534.80,75-0,14-15,7323-02534,8072,15541,3210,00
GS AEX TS 536.60,93-0,15-13,8923-02536,6058,04543,1610,00
GS AEX TS 537.61,03-0,15-12,7123-02537,6052,35544,1710,00
GS AEX TS 538.61,13-0,15-11,7223-02538,6047,68545,1810,00
GS AEX TS 539.61,24-0,14-10,1423-02539,6043,41546,1910,00
GS AEX TS 540.61,34-0,14-9,4623-02540,6040,14547,2010,00
GS AEX TS 541.61,44-0,14-8,8623-02541,6037,34548,2110,00
GS AEX TS 542.61,54-0,14-8,3323-02542,6034,90549,2210,00
GS AEX TS 543.61,64-0,15-8,3823-02543,6032,76550,2310,00
GS AEX TS 545.61,85-0,14-7,0423-02545,6029,01552,2610,00
GS AEX TS 546.61,95-0,14-6,7023-02546,6027,52553,2710,00
GS AEX TS 547.62,04-0,15-6,8523-02547,6026,30554,2810,00
GS AEX TS 548.62,15-0,14-6,1123-02548,6024,95555,3010,00
GS AEX TS 549.62,25-0,15-6,2523-02549,6023,84556,3110,00
GS AEX TS 550.62,35-0,15-6,0023-02550,6022,82557,3210,00
GS AEX TS 551.62,45-0,15-5,7723-02551,6021,88558,3310,00
GS AEX TS 552.62,55-0,15-5,5623-02552,6021,02559,3410,00
GS AEX TS 553.62,66-0,14-5,0023-02553,6020,15560,3510,00
GS AEX TS 555.52,85-0,14-4,6823-02555,5018,80562,2910,00
GS AEX TS 556.52,95-0,15-4,8423-02556,5018,16563,3110,00
GS AEX TS 557.53,05-0,15-4,6923-02557,5017,56564,3210,00
GS AEX TS 558.53,15-0,15-4,5523-02558,5017,00565,3310,00
GS AEX TS 559.53,25-0,15-4,4123-02559,5016,48566,3410,00
GS AEX TS 560.53,35-0,15-4,2923-02560,5015,99567,3610,00
GS AEX TS 561.53,46-0,14-3,8923-02561,5015,47568,3710,00
GS AEX TS 563.73,67-0,15-3,9323-02563,7014,59570,5410,00
GS AEX TS 564.73,78-0,14-3,5723-02564,7014,16571,5510,00
GS AEX TS 565.73,88-0,14-3,4823-02565,7013,79572,5610,00
GS AEX TS 566.73,98-0,14-3,4023-02566,7013,45573,5710,00
GS AEX TS 567.74,08-0,14-3,3223-02567,7013,12574,5810,00
GS AEX TS 568.74,18-0,14-3,2423-02568,7012,80575,5910,00
GS AEX TS 569.54,26-0,14-3,1823-02569,5012,56576,4310,00
GS AEX TS 570.54,36-0,14-3,1123-02570,5012,27577,4010,00
GS AEX TS 571.64,48-0,14-3,0323-02571,6011,94578,5710,00
GS AEX TS 572.74,59-0,14-2,9623-02572,7011,66579,6810,00
GS AEX TS 572.94,60-0,15-3,1623-02572,9011,63579,8710,00
GS AEX TS 573.54,67-0,14-2,9123-02573,5011,46580,4810,00
GS AEX TS 574.64,78-0,14-2,8523-02574,6011,19581,5910,00
GS AEX TS 5764,93-0,14-2,7623-02576,0010,85583,0410,00
GS AEX TS 577.55,07-0,14-2,6923-02577,5010,55584,5010,00
GS AEX TS 578.55,18-0,14-2,6323-02578,5010,33585,6010,00
GS AEX TS 579.45,27-0,14-2,5923-02579,4010,15586,4910,00
GS AEX TS 580.75,41-0,14-2,5223-02580,709,89587,8310,00
GS AEX TS 5825,53-0,14-2,4723-02582,009,67589,0610,00
GS AEX TS 582.55,58-0,14-2,4523-02582,509,58589,5610,00
GS AEX TS 584.45,77-0,14-2,3723-02584,409,27591,5010,00
GS AEX TS 585.75,91-0,14-2,3123-02585,709,05592,8610,00
GS AEX TS 585.95,93-0,14-2,3123-02585,909,02593,0710,00
GS AEX TS 586.45,97-0,14-2,2923-02586,408,96593,5210,00
GS AEX TS 587.66,10-0,14-2,2423-02587,608,77594,7610,00
GS AEX TS 5886,14-0,14-2,2323-02588,008,71595,1910,00
GS AEX TS 590.36,37-0,14-2,1523-02590,308,39597,4910,00
GS AEX TS 591.96,53-0,15-2,2523-02591,908,19599,1410,00
GS AEX TS 593.66,71-0,14-2,0423-02593,607,97600,8710,00
GS AEX TS 594.36,78-0,14-2,0223-02594,307,89601,5910,00
GS AEX TS 595.36,88-0,14-1,9923-02595,307,77602,5710,00
GS AEX TS 597.87,12-0,15-2,0623-02597,807,51605,0410,00
GS AEX TS 597.87,13-0,14-1,9323-02597,807,50605,0510,00
GS AEX TS 600.47,40-0,14-1,8623-02600,407,22607,7610,00
GS AEX TS 601.77,53-0,14-1,8323-02601,707,10609,0410,00
GS AEX TS 602.47,59-0,15-1,9423-02602,407,04609,7210,00
GS AEX TS 6047,76-0,14-1,7723-02604,006,89611,4110,00
GS AEX TS 604.97,85-0,14-1,7523-02604,906,81612,3210,00
GS AEX TS 606.37,99-0,14-1,7223-02606,306,69613,6510,00
GS AEX TS 606.58,01-0,14-1,7223-02606,506,67613,8610,00
GS AEX TS 6088,17-0,14-1,6823-02608,006,54615,4510,00
GS AEX TS 6098,27-0,14-1,6623-02609,006,46616,4610,00
GS AEX TS 609.48,30-0,15-1,7823-02609,406,44616,8310,00
GS AEX TS 610.28,38-0,14-1,6423-02610,206,38617,5910,00
GS AEX TS 612.38,60-0,14-1,6023-02612,306,21619,7610,00
GS AEX TS 612.68,63-0,14-1,6023-02612,606,19620,0810,00
GS AEX TS 614.18,78-0,14-1,5723-02614,106,09621,5910,00
GS AEX TS 614.78,84-0,14-1,5623-02614,706,05622,1410,00
GS AEX TS 617.29,09-0,15-1,6223-02617,205,88624,7110,00
GS AEX TS 617.99,16-0,14-1,5123-02617,905,83625,3810,00
GS AEX TS 618.39,21-0,14-1,5023-02618,305,80625,8410,00
GS AEX TS 620.29,40-0,14-1,4723-02620,205,69627,7810,00
GS AEX TS 620.59,43-0,14-1,4623-02620,505,67628,0410,00
GS AEX TS 622.29,60-0,15-1,5423-02622,205,57629,8110,00
GS AEX TS 622.79,65-0,14-1,4323-02622,705,54630,2810,00
GS AEX TS 626.810,07-0,14-1,3723-02626,805,31634,4810,00
GS AEX TS 627.210,10-0,15-1,4623-02627,205,29634,8010,00
GS AEX TS 630.810,47-0,14-1,3223-02630,805,10638,4610,00
GS AEX TS 633.110,70-0,14-1,2923-02633,104,99640,8410,00
GS AEX TS 634.910,89-0,14-1,2723-02634,904,91642,6610,00
GS AEX TS 638.911,29-0,15-1,3123-02638,904,73646,7110,00
GS AEX TS 642.911,69-0,14-1,1823-02642,904,57650,6910,00
GS AEX TS 646.812,09-0,14-1,1423-02646,804,42654,6710,00
GS AEX TS 649.712,38-0,14-1,1223-02649,704,32657,6010,00
GS AEX TS 650.712,49-0,14-1,1123-02650,704,28658,6510,00
GS AEX TS 656.713,09-0,15-1,1323-02656,704,08664,7210,00
GS AEX TS 659.513,37-0,14-1,0423-02659,504,00667,4810,00
GS AEX TS 660.713,49-0,15-1,1023-02660,703,96668,7010,00
GS AEX TS 664.613,89-0,14-1,0023-02664,603,85672,6710,00
GS AEX TS 670.214,46-0,14-0,9623-02670,203,69678,3610,00
GS AEX TS 673.114,75-0,15-1,0123-02673,103,62681,3410,00
GS AEX TS 674.714,91-0,15-1,0023-02674,703,58682,9010,00
GS AEX TS 675.114,95-0,14-0,9323-02675,103,57683,3110,00
GS AEX TS 678.615,31-0,14-0,9123-02678,603,49686,8710,00
GS AEX TS 679.115,36-0,15-0,9723-02679,103,48687,4110,00
GS AEX TS 682.515,70-0,14-0,8823-02682,503,40690,8310,00
GS AEX TS 686.516,10-0,15-0,9223-02686,503,32694,8210,00
GS AEX TS 690.416,50-0,14-0,8423-02690,403,24698,8010,00
GS AEX TS 695.417,01-0,14-0,8223-02695,403,14703,8610,00
GS AEX TS 702.217,69-0,14-0,7923-02702,203,02710,7410,00
GS AEX TS 706.118,09-0,15-0,8223-02706,102,95714,7010,00
GS AEX TS 710.118,49-0,15-0,8023-02710,102,89718,7010,00
GS AEX TS 71418,89-0,14-0,7423-02714,002,83722,6610,00
GS AEX TS 732.820,79-0,15-0,7223-02732,802,57741,7210,00
GS AEX TS 740.321,55-0,14-0,6523-02740,302,48749,3110,00
GS AEX TS 743.921,92-0,14-0,6323-02743,902,44752,9810,00
GS AEX TS 748.522,38-0,15-0,6723-02748,502,39757,6210,00
GS AEX TS 752.622,79-0,15-0,6523-02752,602,34761,7410,00
GS AEX TS 756.623,20-0,14-0,6023-02756,602,30765,7910,00
GS AEX TS 761.623,71-0,14-0,5923-02761,602,25770,8610,00
GS AEX TS 766.324,18-0,15-0,6223-02766,302,21775,6410,00
GS AEX TS 771.324,69-0,14-0,5623-02771,302,16780,6710,00
GS AEX TS 776.725,24-0,14-0,5523-02776,702,12786,1710,00
GS AEX TS 780.725,64-0,15-0,5823-02780,702,08790,2110,00
GS AEX TS 788.926,47-0,14-0,5323-02788,902,02798,5010,00
GS AEX TS 79326,88-0,15-0,5523-02793,001,99802,6110,00
GS AFKLM TL 3.66,61-0,07-1,0523-023,601,503,301,00
GS AFKLM TL 4.45,83-0,08-1,3523-024,401,704,081,00
GS AFKLM TL 6.24,14-0,08-1,9023-026,202,405,771,00
GS AFKLM TL 6.43,96-0,07-1,7423-026,402,525,961,00
GS AFKLM TL 6.63,77-0,07-1,8223-026,602,646,141,00
GS AFKLM TL 6.73,67-0,08-2,1323-026,702,716,241,00
GS AFKLM TL 73,40-0,07-2,0223-027,002,936,511,00
GS AFKLM TL 7.33,12-0,08-2,5023-027,303,206,791,00
GS AFKLM TL 82,47-0,07-2,7623-028,004,057,441,00
GS AFKLM TL 8.22,28-0,07-2,9823-028,204,397,631,00
GS AFKLM TL 8.71,91-0,07-3,5423-028,705,268,011,00
GS AFKLM TL 8.91,72-0,07-3,9123-028,905,858,201,00
GS AFKLM TL 9.31,35-0,07-4,9323-029,307,498,571,00
GS AFKLM TS 12.94,150,061,4723-0212,902,4014,031,00
GS AFKLM TS 13.75,020,061,2123-0213,701,9814,891,00
GS AFKLM TS 14.76,100,060,9923-0214,701,6315,971,00
GS AFKLM TS 15.87,250,060,8323-0215,801,3717,131,00
GS AFKLM TS 189,650,060,6323-0218,001,0319,531,00
GS AGEAS TL 12.93,050,000,0023-0212,901,3911,719,89
GS AGEAS TL 17.12,670,010,3823-0217,101,5915,499,89
GS AGEAS TL 19.22,470,000,0023-0219,201,7117,399,89
GS AGEAS TL 23.32,090,000,0023-0223,302,0321,189,89
GS AGEAS TL 24.51,990,010,5123-0224,502,1322,219,89
GS AGEAS TL 25.41,900,000,0023-0225,402,2323,049,89
GS AGEAS TL 26.51,800,000,0023-0226,502,3624,069,89
GS AGEAS TL 271,750,000,0023-0227,002,4224,519,89
GS AGEAS TL 28.51,610,000,0023-0228,502,6425,939,89
GS AGEAS TL 31.61,330,000,0023-0231,603,2028,689,89
GS AGEAS TL 33.31,170,000,0023-0233,303,6430,309,89
GS AGEAS TL 35.11,000,011,0123-0235,104,2231,9010,00
GS AGEAS TL 360,920,011,1023-0236,004,5932,7010,00
GS AGEAS TL 37.20,810,011,2523-0237,205,2233,7910,00
GS AGEAS TS 45.40,88-0,01-1,1223-0245,404,7950,4010,00
GS AGEAS TS 47.11,07-0,01-0,9323-0247,103,9352,3010,00
GS AGEAS TS 51.31,54-0,01-0,6523-0251,302,7357,0110,00
GS AGEAS TS 55.41,99-0,01-0,5023-0255,402,1161,5210,00
GS AGN TL 1.354,390,020,4623-021,351,281,221,00
GS AGN TL 2.053,750,020,5423-022,051,501,871,00
GS AGN TL 2.063,750,030,8123-022,061,501,871,00
GS AGN TL 2.343,490,020,5823-022,341,612,131,00
GS AGN TL 2.513,340,020,6023-022,511,692,281,00
GS AGN TL 2.613,240,020,6223-022,611,742,371,00
GS AGN TL 2.73,160,020,6423-022,701,782,461,00
GS AGN TL 2.823,060,030,9923-022,821,842,561,00
GS AGN TL 3.022,870,020,7023-023,021,972,741,00
GS AGN TL 3.182,730,031,1123-023,182,072,891,00
GS AGN TL 3.392,540,020,7923-023,392,233,081,00
GS AGN TL 3.492,450,020,8223-023,492,313,171,00
GS AGN TL 3.72,260,031,3523-023,702,513,361,00
GS AGN TL 4.011,970,021,0323-024,012,883,641,00
GS AGN TL 4.411,610,031,9023-024,413,544,011,00
GS AGN TL 4.421,600,021,2723-024,423,564,011,00
GS AGN TL 4.821,240,021,6423-024,824,624,381,00
GS AGN TS 5.80,85-0,01-1,1623-025,806,866,441,00
GS AGN TS 6.181,27-0,01-0,7823-026,184,536,861,00
GS AGN TS 6.561,69-0,01-0,5923-026,563,397,281,00
GS AGN TS 7.32,52-0,01-0,4023-027,302,268,111,00
GS AGN TS 8.353,68-0,01-0,2723-028,351,549,271,00
GS AGN TS 94,40-0,01-0,2323-029,001,299,991,00
GS AHOLD TL 10.348,01-0,05-0,6223-0210,342,219,621,00
GS AHOLD TL 12.446,05-0,05-0,8223-0212,442,9311,581,00
GS AHOLD TL 13.495,07-0,05-0,9823-0213,493,5012,561,00
GS AHOLD TL 14.544,10-0,05-1,2023-0214,544,3413,531,00
GS AHOLD TL 15.323,37-0,05-1,4623-0215,325,3014,261,00
GS AHOLD TL 8.6111,6711-018,611,698,011,00
GS AHOLD TS 18.932,840,041,4323-0218,936,3320,441,00
GS AHOLD TS 18.962,880,051,7723-0218,966,2320,471,00
GS AHOLD TS 19.93,890,041,0423-0219,904,6021,491,00
GS AHOLD TS 21.075,150,040,7823-0221,073,4622,761,00
GS AHOLD TS 21.395,500,050,9223-0221,393,2423,091,00
GS AHOLD TS 21.976,120,040,6623-0221,972,9123,721,00
GS AHOLD TS 23.427,690,040,5223-0223,422,3125,291,00
GS AHOLD TS 23.948,260,050,6123-0223,942,1525,851,00
GS AHOLD TS 25.159,560,040,4223-0225,151,8627,161,00
GS AIRLQ TL 71.94,030,020,5023-0271,902,8566,949,09
GS AIRLQ TL 81.193,080,020,6523-0281,193,7475,599,09
GS AIRLQ TL 88.192,150,010,4723-0288,194,8982,0810,00
GS AIRLQ TL 92.191,780,021,1423-0292,195,9385,8010,00
GS AIRLQ TL 94.191,590,010,6323-0294,196,6687,6610,00
GS AIRLQ TL 96.191,410,021,4423-0296,197,5389,5210,00
GS AIRLQ TS 104.190,980,000,0023-02104,1910,97112,5510,00
GS AIRLQ TS 110.191,620,000,0023-02110,196,53119,0010,00
GS AIRLQ TS 119.772,650,000,0023-02119,773,95129,3110,00
GS AIRLQ TS 120.192,700,000,0023-02120,193,88129,7610,00
GS AKZ TL 33.62,8311-0133,602,1131,2310,00
GS AKZ TL 38.74,58-0,06-1,2923-0238,701,8336,039,47
GS AKZ TL 47.93,68-0,07-1,8723-0247,902,2844,539,47
GS AKZ TL 503,48-0,06-1,6923-0250,002,4246,519,47
GS AKZ TL 523,28-0,06-1,8023-0252,002,5648,369,47
GS AKZ TL 53.93,09-0,06-1,9023-0253,902,7250,169,47
GS AKZ TL 57.82,71-0,06-2,1723-0257,803,1053,779,47
GS AKZ TL 62.42,25-0,07-3,0223-0262,403,7458,099,47
GS AKZ TL 66.31,87-0,07-3,6123-0266,304,5061,679,47
GS AKZ TL 67.21,78-0,07-3,7823-0267,204,7362,539,47
GS AKZ TL 68.21,69-0,06-3,4323-0268,204,9963,469,47
GS AKZ TL 69.11,60-0,06-3,6123-0269,105,2764,309,47
GS AKZ TL 711,41-0,06-4,0823-0271,005,9866,079,47
GS AKZ TL 74.21,04-0,06-5,4523-0274,207,7069,0410,00
GS AKZ TS 80.80,860,067,5023-0280,809,8487,249,47
GS AKZ TS 82.61,070,065,9423-0282,607,8989,279,47
GS AKZ TS 861,460,064,2923-0286,005,7792,919,47
GS AKZ TS 93.82,340,062,6323-0293,803,59101,319,47
GS ALLIA TL 108.59,06-0,04-0,4423-02108,502,13101,4910,00
GS ALLIA TL 114.48,51-0,04-0,4723-02114,402,26106,9510,00
GS ALLIA TL 118.88,10-0,04-0,4923-02118,802,38111,1110,00
GS ALLIA TL 125.87,44-0,04-0,5323-02125,802,59117,6810,00
GS ALLIA TL 130.96,97-0,04-0,5723-02130,902,77122,3910,00
GS ALLIA TL 1416,02-0,04-0,6623-02141,003,21131,8910,00
GS ALLIA TL 1465,55-0,04-0,7223-02146,003,48136,5510,00
GS ALLIA TL 156.14,61-0,04-0,8623-02156,104,20145,9810,00
GS ALLIA TL 165.23,76-0,04-1,0523-02165,205,16154,4510,00
GS ALLIA TL 176.42,72-0,03-1,0923-02176,407,18164,9410,00
GS ALLIA TL 186.41,78-0,04-2,2023-02186,4011,07174,2610,00
GS ALLIA TL 97.610,08-0,04-0,4023-0297,601,9191,2810,00
GS ALPHC TL 435.658,17-0,32-0,5523-02435,601,55396,7310,00
GS ALPHC TL 539.150,50-0,35-0,6923-02539,101,79491,0610,00
GS ALPHC TL 56048,95-0,36-0,7323-02560,001,85510,0810,00
GS ALPHC TL 581.447,37-0,36-0,7523-02581,401,91529,5910,00
GS ALPHC TL 602.845,78-0,37-0,8023-02602,801,97549,0910,00
GS ALSTO TL 19.681,60-0,01-0,6223-0219,682,1518,3210,00
GS ALSTO TL 20.711,50-0,01-0,6623-0220,712,2919,2810,00
GS ALSTO TL 21.721,41-0,01-0,7023-0221,722,4420,2210,00
GS ALSTO TL 22.231,36-0,01-0,7323-0222,232,5320,6910,00
GS ALSTO TL 22.731,32-0,01-0,7523-0222,732,6221,1610,00
GS ALSTO TL 23.271,27-0,01-0,7823-0223,272,7221,6610,00
GS ALSTO TL 24.291,17-0,01-0,8523-0224,292,9522,6210,00
GS ALSTO TL 24.81,12-0,01-0,8823-0224,803,0823,0910,00
GS ALSTO TL 25.791,03-0,01-0,9623-0225,793,3524,0110,00
GS ALSTO TL 26.30,98-0,01-1,0123-0226,303,5224,4810,00
GS ALSTO TL 27.270,89-0,01-1,1123-0227,273,8825,3910,00
GS ALSTO TL 27.780,85-0,01-1,1623-0227,784,0825,8610,00
GS ALSTO TL 28.780,75-0,01-1,3223-0228,784,6226,8010,00
GS ALSTO TL 29.290,710,000,0023-0229,294,9027,2710,00
GS ALSTO TL 30.780,57-0,01-1,7223-0230,786,1228,6510,00
GS ALSTO TL 31.780,47-0,01-2,0823-0231,787,4329,5910,00
GS ALSTO TL 32.770,38-0,01-2,5623-0232,779,2530,5110,00
GS ALSTO TS 38.980,800,011,2723-0238,984,3342,0810,00
GS ALSTO TS 39.440,850,011,1923-0239,444,0742,5910,00
GS ALSTO TS 41.651,090,010,9323-0241,653,1644,9610,00
GS ALSTO TS 43.21,260,010,8023-0243,202,7346,6410,00
GS ALSTO TS 47.641,740,010,5823-0247,641,9751,4310,00
GS ALTIA TL 13.813,800,0012,5510,00
GS ALTIA TL 3.10,500,000,0023-023,101,562,7410,00
GS ALTIA TL 3.90,430,012,3823-023,901,833,4710,00
GS ALTIA TL 4.70,350,000,0023-024,702,244,2010,00
GS ALTIA TL 5.90,240,000,0023-025,903,315,3210,00
GS ALTIA TL 6.30,210,015,0023-026,303,835,6610,00
GS ALTIA TL 70,140,000,0023-027,005,846,3010,00
GS ALTIA TL 8.28,200,007,4510,00
GS ALTIA TS 10.20,380,000,0023-0210,202,0611,3210,00
GS ALTIA TS 10.90,46-0,01-2,1323-0210,901,7012,1510,00
GS ALTIA TS 11.20,490,000,0023-0211,201,5912,4310,00
GS ALTIA TS 11.70,550,000,0023-0211,701,4113,0210,00
GS ALTIA TS 13.20,720,000,0023-0213,201,0714,6810,00
GS ALTIA TS 14.70,880,000,0023-0214,700,8816,3210,00
GS ALTIA TS 17.51,200,000,0023-0217,500,6419,5110,00
GS ALTIA TS 21.41,62-0,01-0,6123-0221,400,4823,7510,00
GS ALTIA TS 23.51,860,000,0023-0223,500,4126,1210,00
GS ALTIA TS 24.21,940,000,0023-0224,200,3926,8610,00
GS ALTIA TS 28.12,370,000,0023-0228,100,3231,2010,00
GS ALTIA TS 30.62,64-0,01-0,3823-0230,600,2933,9610,00
GS ALTIA TS 31.12,700,000,0023-0231,100,2834,5110,00
GS ALTIA TS 332,920,000,0023-0233,000,2636,6910,00
GS ALTIA TS 34.612,35-0,01-0,0823-0234,600,2538,462,50
GS ALTIA TS 38.414,02-0,01-0,0723-0238,400,2242,632,50
GS ALTIA TS 45.917,35-0,01-0,0623-0245,900,1850,962,50
GS ALTIA TS 8.30,170,000,0023-028,304,769,2110,00
GS ALTIA TS 8.40,180,000,0023-028,404,499,3310,00
GS ALTIA TS 8.50,190,000,0023-028,504,249,4410,00
GS ALTIA TS 8.60,20-0,01-4,7623-028,604,039,5510,00
GS ALTIA TS 8.70,220,000,0023-028,703,609,6610,00
GS ALTIA TS 8.80,230,000,0023-028,803,449,7710,00
GS ALTIA TS 8.90,240,000,0023-028,903,309,8810,00
GS ALTIA TS 9.20,280,000,0023-029,202,8210,3210,00
GS AMAZO TL 246103,040,150,1523-02246,001,18223,5110,00
GS AMAZO TL 34246,0911-01342,001,64310,5610,00
GS AMAZO TL 37593,470,120,1323-02375,001,30341,3010,00
GS AMAZO TL 38442,4611-01384,001,78348,7610,00
GS AMAZO TL 44637,0911-01446,002,04405,2710,00
GS AMAZO TL 54880,650,100,1223-02548,001,50499,0410,00
GS AMAZO TL 61175,970,080,1123-02611,001,60556,5810,00
GS AMAZO TL 62175,240,070,0923-02621,001,61565,5710,00
GS AMAZO TL 65272,950,060,0823-02652,001,66593,7610,00
GS AMAZO TL 66372,170,070,1023-02663,001,68603,3210,00
GS AMAZO TL 67371,390,060,0823-02673,001,70612,9110,00
GS AMAZO TL 68470,610,050,0723-02684,001,72622,4810,00
GS AMAZO TL 69469,830,050,0723-02694,001,74632,0610,00
GS AMAZO TL 70569,080,050,0723-02705,001,75641,3410,00
GS AMAZO TL 71568,300,050,0723-02715,001,78650,8910,00
GS AMAZO TL 73466,910,060,0923-02734,001,81668,0610,00
GS AMAZO TL 74865,880,040,0623-02748,001,84680,7010,00
GS AMAZO TL 75865,120,050,0823-02758,001,86690,0710,00
GS AMEX TS 102.3512,980,090,7023-02102,356,15113,701,00
GS AMX TL 42529,2411-01425,002,39404,8710,00
GS AMX TL 46725,3011-01467,002,77444,2410,00
GS AMX TS 88110,74-0,65-5,7123-02881,007,75927,0710,00
GS APPLE TL 1016,710,091,3623-02101,002,1191,9310,00
GS APPLE TL 103.76,510,081,2423-02103,702,1894,3110,00
GS APPLE TL 106.16,330,091,4423-02106,102,2496,5810,00
GS APPLE TL 108.76,140,091,4923-02108,702,3198,9510,00
GS APPLE TL 113.95,750,081,4123-02113,902,47103,6610,00
GS APPLE TL 40.411,190,100,9023-0240,401,2736,7610,00
GS APPLE TL 49.110,550,090,8623-0249,101,3444,6210,00
GS APPLE TL 58.66,2511-0158,601,8153,2710,00
GS APPLE TL 66.49,270,090,9823-0266,401,5360,3710,00
GS APPLE TL 67.39,200,090,9923-0267,301,5461,2510,00
GS APPLE TL 70.58,970,091,0123-0270,501,5864,1010,00
GS APPLE TL 79.68,290,091,1023-0279,601,7172,4310,00
GS APPLE TL 80.78,210,091,1123-0280,701,7373,4110,00
GS APPLE TL 82.98,050,091,1323-0282,901,7675,3810,00
GS APPLE TL 87.17,740,091,1823-0287,101,8379,2010,00
GS APPLE TL 88.77,620,091,2023-0288,701,8680,6810,00
GS APPLE TL 90.27,510,091,2123-0290,201,8982,0710,00
GS APPLE TL 91.37,430,091,2323-0291,301,9183,0310,00
GS APPLE TL 92.17,370,091,2423-0292,101,9283,8310,00
GS APPLE TL 93.27,290,091,2523-0293,201,9584,7610,00
GS APPLE TL 94.47,200,091,2723-0294,401,9785,8610,00
GS APPLE TL 95.47,120,081,1423-0295,401,9986,8110,00
GS APPLE TL 96.47,050,091,2923-0296,402,0187,7310,00
GS APRAM TL 13.9129,85-0,35-1,1623-0213,911,4312,661,00
GS APRAM TL 18.126,04-0,35-1,3323-0218,101,6416,461,00
GS APRAM TS 50.5213,690,312,3223-0250,523,2056,061,00
GS ARCMI TL 10.66,25-0,08-1,2623-0210,601,529,643,00
GS ARCMI TL 11.226,06-0,08-1,3023-0211,221,5610,213,00
GS ARCMI TL 13.085,50-0,07-1,2623-0213,081,7211,903,00
GS ARCMI TL 14.315,13-0,07-1,3523-0214,311,8513,023,00
GS ARCMI TL 14.924,94-0,08-1,5923-0214,921,9213,573,00
GS ARCMI TL 16.344,51-0,08-1,7423-0216,342,1014,873,00
GS ARCMI TL 18.1611,87-0,23-1,9023-0218,162,4016,521,00
GS ARCMI TL 18.6611,41-0,23-1,9823-0218,662,4916,981,00
GS ARCMI TL 19.1710,96-0,22-1,9723-0219,172,6017,441,00
GS ARCMI TL 19.5910,57-0,23-2,1323-0219,592,6917,821,00
GS ARCMI TL 2.5611,21-0,09-0,8023-022,561,092,332,33
GS ARCMI TL 20.0810,12-0,23-2,2223-0220,082,8118,271,00
GS ARCMI TL 20.599,66-0,23-2,3323-0220,592,9518,731,00
GS ARCMI TL 21.099,21-0,22-2,3323-0221,093,0919,191,00
GS ARCMI TL 21.578,77-0,23-2,5623-0221,573,2519,621,00
GS ARCMI TL 22.198,21-0,23-2,7323-0222,193,4720,181,00
GS ARCMI TL 23.087,39-0,23-3,0223-0223,083,8621,001,00
GS ARCMI TL 24.086,49-0,22-3,2823-0224,084,4021,901,00
GS ARCMI TL 25.595,11-0,23-4,3123-0225,595,6023,281,00
GS ARCMI TL 26.584,22-0,23-5,1723-0226,586,8024,171,00
GS ARCMI TL 27.083,77-0,22-5,5123-0227,087,6224,631,00
GS ARCMI TL 27.583,31-0,23-6,5023-0227,588,6925,081,00
GS ARCMI TL 4.9510,27-0,10-0,9623-024,951,194,502,33
GS ARCMI TL 5.689,99-0,10-0,9923-025,681,225,162,33
GS ARCMI TL 5.929,90-0,09-0,9023-025,921,235,382,33
GS ARCMI TL 6.169,80-0,10-1,0123-026,161,255,602,33
GS ARCMI TL 8.756,81-0,08-1,1623-028,751,397,963,00
GS ARCMI TL 9.376,63-0,07-1,0423-029,371,438,523,00
GS ARCMI TL 9.996,44-0,07-1,0823-029,991,479,093,00
GS ARCMI TS 30.525,570,224,1123-0230,525,1333,861,00
GS ARCMI TS 31.526,680,223,4123-0231,524,2734,971,00
GS ARCMI TS 32.537,810,233,0323-0232,533,6436,101,00
GS ARCMI TS 33.899,320,232,5323-0233,893,0637,611,00
GS ARCMI TS 35.5111,120,232,1123-0235,512,5639,411,00
GS ARCMI TS 37.5113,330,221,6823-0237,512,1341,621,00
GS ASMI TL 22.936,310,511,4223-0222,901,5921,251,00
GS ASMI TL 25.134,180,501,4823-0225,101,6823,371,00
GS ASMI TL 25.733,700,511,5423-0225,701,7123,851,00
GS ASMI TL 26.732,730,501,5523-0226,701,7624,821,00
GS ASMI TL 29.829,850,501,7023-0229,801,9327,701,00
GS ASMI TL 31.828,000,511,8623-0231,802,0629,561,00
GS ASMI TL 32.926,990,501,8923-0232,902,1330,561,00
GS ASMI TL 33.726,180,511,9923-0233,702,2031,381,00
GS ASMI TL 34.825,230,512,0623-0234,802,2832,321,00
GS ASMI TL 35.924,140,512,1623-0235,902,3933,411,00
GS ASMI TL 36.923,200,512,2523-0236,902,4834,361,00
GS ASMI TL 38.122,160,502,3123-0238,102,6035,391,00
GS ASMI TL 38.921,360,502,4023-0238,902,7036,191,00
GS ASMI TL 39.920,420,512,5623-0239,902,8237,131,00
GS ASMI TL 40.919,470,502,6423-0240,902,9638,081,00
GS ASMI TL 4218,480,512,8423-0242,003,1239,071,00
GS ASMI TL 4317,540,502,9323-0243,003,2940,011,00
GS ASMI TL 4416,620,503,1023-0244,003,4740,931,00
GS ASMI TL 4515,680,513,3623-0245,003,6841,881,00
GS ASMI TL 46.114,700,513,5923-0246,103,9342,851,00
GS ASMI TL 47.113,750,503,7723-0247,104,2043,801,00
GS ASMI TL 53.97,400,517,4023-0253,907,8250,151,00
GS ASMI TS 59.97,32-0,51-6,5123-0259,907,9064,691,00
GS ASMI TS 67.315,38-0,51-3,2123-0267,303,7572,741,00
GS ASMI TS 7018,25-0,52-2,7723-0270,003,1575,621,00
GS ASMI TS 79.328,27-0,51-1,7723-0279,302,0385,641,00
GS ASMLH TL 110.95,550,091,6523-02110,902,87103,2010,00
GS ASMLH TL 115.85,090,091,8023-02115,803,13107,7610,00
GS ASMLH TL 149.81,930,094,8923-02149,808,38139,3910,00
GS ASMLH TL 33.812,720,090,7123-0233,801,2531,4510,00
GS ASMLH TL 4211,960,090,7623-0242,001,3339,0610,00
GS ASMLH TL 52.510,980,090,8323-0252,501,4548,8710,00
GS ASMLH TL 57.810,490,090,8723-0257,801,5153,7610,00
GS ASMLH TL 6310,000,080,8123-0263,001,5958,6510,00
GS ASMLH TL 68.39,520,090,9523-0268,301,6763,5410,00
GS ASMLH TL 69.19,440,090,9623-0269,101,6864,3310,00
GS ASMLH TL 73.29,060,091,0023-0273,201,7668,1310,00
GS ASMLH TL 75.38,860,091,0323-0275,301,7970,0510,00
GS ASMLH TL 77.48,670,091,0523-0277,401,8371,9810,00
GS ASMLH TL 79.48,480,091,0723-0279,401,8873,8910,00
GS ASMLH TL 83.58,100,091,1223-0283,501,9677,7010,00
GS ASMLH TL 87.77,710,091,1823-0287,702,0681,5610,00
GS ASMLH TL 91.77,340,091,2423-0291,702,1785,2910,00
GS ASMLH TL 93.77,150,091,2723-0293,702,2387,1910,00
GS ASMLH TL 98.76,680,091,3723-0298,702,3891,8710,00
GS ASMLH TS 174.43,00-0,09-2,9123-02174,405,36188,3310,00
GS ASMLH TS 196.85,41-0,10-1,8123-02196,802,96212,4810,00
GS ASMLH TS 222.88,23-0,09-1,0823-02222,801,94240,6110,00
GS ASMLH TS 238.29,89-0,09-0,9023-02238,201,61257,2310,00
GS ASMLH TS 255.111,71-0,09-0,7623-02255,101,36275,4510,00
GS AXA TL 11.431,52-0,02-1,3023-0211,431,6910,4010,00
GS AXA TL 14.371,1411-0114,372,1613,0710,00
GS AXA TL 15.091,19-0,02-1,6523-0215,092,1613,7310,00
GS AXA TL 17.630,96-0,02-2,0423-0217,632,6916,0410,00
GS AXA TL 19.790,76-0,02-2,5623-0219,793,4018,0110,00
GS AXA TL 20.80,67-0,02-2,9023-0220,803,8718,9210,00
GS AXA TL 21.790,58-0,02-3,3323-0221,794,4819,8210,00
GS AXA TL 22.360,52-0,03-5,4523-0222,364,9920,3510,00
GS AXA TL 22.870,48-0,02-4,0023-0222,875,4320,8110,00
GS AXA TL 23.860,39-0,02-4,8823-0223,866,7121,7110,00
GS AXA TL 24.360,34-0,03-8,1123-0224,367,7122,1610,00
GS AXA TS 25.860,340,026,2523-0225,867,7028,7210,00
GS AXA TS 27.130,480,036,6723-0227,135,4130,1110,00
GS AXA TS 28.730,650,023,1723-0228,733,9831,8910,00
GS AXA TS 29.560,740,022,7823-0229,563,4932,8010,00
GS AXA TS 29.650,750,022,7423-0229,653,4532,9010,00
GS AXA TS 30.050,800,022,5623-0230,053,2233,3510,00
GS AXA TS 34.081,250,021,6323-0234,082,0537,8210,00
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15