Nieuws/Entertainment
1068700
Entertainment

Tygo Gernandt vreest vroege dood

Tygo Gernandt (39) heeft altijd gedacht dat hij niet ouder wordt dan vijftig. "Het slaat nergens op en ik wil graag langer leven, maar dat getal zit nou eenmaal in mijn hoofd."

Dat vertelt de acteur in Viva. "Er is ook een moment geweest waarop ik dacht de veertig niet eens te halen. Vijf jaar geleden kreeg ik tijdens de opnames van een nieuwe film een ongeluk, waarbij ik een MRSA-bacterie opliep. Het had niet veel gescheeld of ze hadden mijn been geamputeerd."

Ook de afgelopen twee jaar heeft Tygo het zwaar gehad. Openhartig vertelt de acteur over zijn depressie. "Het verwondert me dat ik zó zwart kan kijken. Het liefst wilde ik de hele dag in bed blijven." Precies op tijd schakelde Tygo professionele hulp in en bracht hij vrienden en kennissen op de hoogte. Aan medicijnen moet hij niet denken. "Ik wil kunnen blijven voelen."