Hobbit-huis uit Lord of the Rings te huur via Airbnb
Ⓒ ANP/HH
Fans van Lord of the Rings en The Hobbit krijgen de kans om te overnachten in een Hobbit-huis uit de films. Boekingssite Airbnb biedt de woning in Nieuw-Zeeland tijdelijk aan. Aansluitend kan gedineerd worden in The Green Dragon.
Ⓒ ANP/HH
De set van het dorp Hobbiton is na de opnames van de films blijven staan en mensen kunnen er nog steeds heen. Een van de woningen in het fictieve plaatsje kan vanaf 13 december worden geboekt voor een bedrag van tien Nieuw-Zeelandse dollar, omgerekend zo’n zes euro, per nacht. In maart wordt de woning dan beschikbaar gesteld voor drie aparte verblijven van twee nachten voor maximaal vier gasten per verblijf.
De fans die het lukt de overnachtingen te reserveren mogen in de avond ook dineren in The Green Dragon, het beroemde pension uit de films. Daarnaast krijgen ze een privérondleiding over het terrein.
Uitgaan & Cultuur
Wekelijks het laatste nieuws rondom film, cultuur en uit & thuis.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Microsoft Office 2021
Gillette Mach3 Scheersysteem
Shine Schoenendroger
Vergrotende Bril met LED-licht