Dit is het idee van Harry en Meghan voor tv-programma
Empowerment voor vrouwen is een onderwerp dat Meghan na aan het hart ligt
Ⓒ Getty Images
De hertog en hertogin van Sussex zouden bezig zijn met een idee voor een nieuw tv-programma dat ze bij diverse zenders hebben gepitcht, meldt The Mirror. De serie gaat over twee onderwerpen die Meghan zeer aan het hart liggen: empowerment van vrouwen en raciale gelijkheid.
Empowerment voor vrouwen is een onderwerp dat Meghan na aan het hart ligt
Ⓒ Getty Images
Het zijn onderwerpen waar de hertogin zelf mee te maken kreeg tijdens haar jeugd in Los Angeles. „Het is iets waar ze heel veel mee heeft. Het is ook best politiek geladen en richt zich ook op feminisme”, weet een insider te vertellen. „Ze willen met het programma hun visie op de empowerment van jongeren voort blijven zetten.”
Volgens bronnen zouden Harry en Meghan er zelf ook in te zien zijn, maar niet te vaak. „Het gaat over normale mensen, niet over hen.”
Privé nieuwsbrief
Dagelijks het laatste nieuws over de sterren en royals.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Fiat Metalen Kruiwagen
Gereedschapskoffer 300-delig Wolfgang Germany
Ergonomisch Kniekussen