Tim Hofman neemt machthebbers onder de loep
Tim Hofman
Ⓒ Annemieke van der Togt
Tim Hofman onderzoekt voor zijn nieuwe programma Pak De Macht wie er in de samenleving achter de schermen de touwtjes in handen hebben. De serie is vanaf 15 april te zien op NPO 3, zo maakt BNNVARA donderdag bekend.
Tim Hofman
Ⓒ Annemieke van der Togt
In de zes afleveringen kijkt de 32-jarige presentator naar machtssystemen en gaat hij op zoek naar mensen met macht. Deze onzichtbare gezaghebbers worden voor de kijkers in de schijnwerpers gezet.
De serie is vergelijkbaar met de stijl van zijn onlineserie #BOOS, waarin hij voornamelijk jongeren helpt bij het oplossen van hun problemen. „Na bijna vijf jaar #BOOS maken, stuiten we naast de particuliere problemen ook steeds vaker op de grote onderliggende problemen. Die hebben vaak te maken met macht en machtsstructuren. Wil je die grotere problemen aanpakken, dan moet je de juiste mensen ter verantwoording roepen en ze uit de luwte halen. In Pak De Macht gaan we een poging doen”, aldus de presentator.
Uitgaan & Cultuur
Wekelijks het laatste nieuws rondom film, cultuur en uit & thuis.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.