SBS-presentator Kees van der Spek krijgt rake klappen in Polen
Kees van der Spek
Ⓒ Hollandse Hoogte
Kees van der Spek heeft bij opnames in het Poolse Krakau klappen gekregen. Toen hij voor Oplichters in het buitenland filmde in een nachtclub, draaide het uit op een handgemeen met twee gespierde uitsmijters, meldt SBS. De beelden zijn volgende week te zien, als het nieuwe seizoen begint.
Kees van der Spek
Ⓒ Hollandse Hoogte
Het vechtpartijtje ontstaat als Kees ontdekt dat hij 88 euro heeft betaald voor een glas limonade in plaats van champagne.
De presentator laat zich voor het programma door proppers bij een aantal ’foute’ nachtclubs naar binnen lokken. Daarnaast legt hij vast hoe schaars geklede dames zijn creditcard proberen te skimmen.
In het nieuwe seizoen van Oplichters in het buitenland reist de presentator, naast Polen, ook af naar Los Angeles, Londen, Nepal, Kenia en Thailand.
Privé nieuwsbrief
Dagelijks het laatste nieuws over de sterren en royals.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Mario Russo Edward Polo
Fiat Metalen Kruiwagen
Hyundai Electronics Aqua Turbo
QLT Mini Kettingzaag