Nieuws/Entertainment
2033876268
Entertainment

Ex-man Spears steunt FreeBritney-beweging

Ze waren dan maar 55 uur officieel getrouwd, maar dat weerhield Britney’s jeugdliefde Jason Alexander er niet van om voor haar op te komen. Alexander was afgelopen week een opvallende aanwezige bij een ’Free Britney’ protest in Los Angeles.

Spears staat sinds haar mentale inzinking in 2008 zowel financieel als persoonlijk onder toezicht van haar vader Jamie, iets waar de zangeres nu vanaf wil. Hoewel de rechtbank in Los Angeles heeft besloten het toezicht voorlopig in handen van Jamie te laten, is haar ex-man het daar niet mee eens. „Ze wil heel graag weer controle over haar eigen leven hebben. En dat verdient ze ook. Ze heeft lang genoeg opgesloten gezeten.”

Britney en Jason trouwden én scheidden in januari 2004, na een typisch knotsgek Las Vegas weekend. Hoewel de twee elkaar al jaren kenden, wilden ze hun huwelijk toch niet voortzetten en werd het nietig verklaard.