Tweetal bekent verspreiden naaktfoto’s bekende Vlamingen
Er lekte onder andere foto’s uit van BV’er Stan Van Samang.
Ⓒ ANP/HH
Twee mannen hebben bekend naaktbeelden te hebben verspreid van bekende Vlamingen. Ze hebben twee muzikanten en een radiopresentator mogelijk in de val gelokt door zich op sociale media voor te doen als in hen geïnteresseerde vrouwen, meldt het Brusselse Openbaar Ministerie.
Er lekte onder andere foto’s uit van BV’er Stan Van Samang.
Ⓒ ANP/HH
Vorige maand doken op sociale media naaktfoto’s en -filmpjes op van bekende Vlamingen Stan Van Samang, Peter Van de Veire en Sean Dhondt. Die meenden ze in vertrouwen te hebben gedeeld met een zekere Eveline die hen online had benaderd, legden ze uit. De beelden werden onder meer te koop aangeboden bij de GeenStijl-achtige website ’t Scheldt.
Na onderzoek door het team computercriminaliteit van de politie zijn ’twee jongemannen die de feiten erkennen’ opgepakt, laat het OM weten. Een zit nog vast.
Privé nieuwsbrief
Dagelijks het laatste nieuws over de sterren en royals.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
QLT Mini Kettingzaag
Elektrische sfeerhaard
Voordeelverpakking Ariel Pods
Wolfgang Onkruidborstel