Fred van Leer na operaties terug op het podium
Ⓒ Hollandse Hoogte
Het nieuwe jaar had niet beter kunnen beginnen voor Fred van Leer. De Rotterdamse stylist is voldoende hersteld van de operaties die hij onlangs moest ondergaan en mag weer optreden.
Ⓒ Hollandse Hoogte
„Na 6 weken mag ik morgen eindelijk weer op het podium staan”, jubelt een dolblije Fred op Instagram. „Ik kan jullie niet vertellen hoe blij ik ben! Ik voel me sterk en fit... Ik ben nog lang niet waar ik moet zijn maar dat gaat goed komen!”
Eind november werd Fred voor het eerst opgenomen in het ziekenhuis. Sindsdien werd hij drie keer geopereerd aan een hardnekkige bacterie in zijn schouder. Begin december lag hij bijna een week in het ziekenhuis. Vanwege de operaties moest hij al meerdere shows van zijn theatertournee afzeggen. Zaterdag treedt Van Leer op in de Leidse Schouwburg,
Privé nieuwsbrief
Dagelijks het laatste nieuws over de sterren en royals.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.