Nieuws/Entertainment
843247
Entertainment

'Pensionado' David Beckham rijker dan ooit

Ook al speelde David Beckham bij tijd en wijle de sterren van de hemel, zo'n fortuin als nu verdiende de voormalig voetballer niet eerder.

Beckham was het afgelopen jaar goed voor, omgerekend, ruim zestig miljoen euro. Dat verdiende de 39-jarige Brit met onder meer reclamecampagnes voor Hennes en Mauritz, Adidas en een whiskymerk.

Hij is, volgens Forbes Magazine, daarmee de een na best betaalde voormalig sportheld. Op de eerste plaats staat ex-basketballer Michael Jordan.

David, die getrouwd is met Victoria met wie hij vier kinderen heeft, vindt geld zelf niet erg interessant. Nooit gevonden ook. "Het geld, de rijkdom, ik heb er nooit over nagedacht en nu nog steeds niet. Ik word er niet opgewonden van." Hij stopte in 2013 met voetballen.