Beau verliest bijna helft kijkers
Beau van Erven Dorens presenteert vanuit zijn huiskamer zijn nieuwe RTL 4-programma Beau Blijft Binnen. De presentator gaat tijdens de show met mensen in gesprek over alles dat hen momenteel bezighoudt.
Ⓒ ANP
Naar de tweede aflevering van Beau blijft binnen, de nieuwe talkshow van Beau van Erven Dorens, keken zondagavond bijna 200.000 minder mensen dan een dag eerder. Zaterdag schakelden 489.000 mensen in op RTL 4, terwijl zondag 288.000 mensen naar het programma keken. Dat blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek (SKO).
Beau van Erven Dorens presenteert vanuit zijn huiskamer zijn nieuwe RTL 4-programma Beau Blijft Binnen. De presentator gaat tijdens de show met mensen in gesprek over alles dat hen momenteel bezighoudt.
Ⓒ ANP
Het programma kwam daarmee niet voor in de lijst van de 25 best bekeken programma’s zondag. Boer Zoekt Vrouw trok de meeste kijkers met 3.483.000 kijkers, gevolgd door het NOS Journaal van 20 uur met ruim 3,2 miljoen. Zondag Met Lubach pakte de derde plaats met 1.681.000 belangstellenden.
Ondanks het gebrek aan actuele sportgebeurtenissen keken er zondagavond om 19.00 uur toch nog 922.000 liefhebbers naar Studio Sport. Naar de integrale uitzending van Nederland-Spanje van het WK voetbal in 2014 keken zondagmiddag 934.000 mensen. Daarmee stond het op de negende plaats in de Dag Top 25 van SKO.
Uitgaan & Cultuur
Wekelijks het laatste nieuws rondom film, cultuur en uit & thuis.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.