PAI zet overname Refresco door
Ⓒ Archief
De Franse investeerder PAI zet zijn bod samen met British Columbia Investment Management op de Rotterdamse sap- en frisdrankbottelaar Refresco door. De drie bedrijven melden dat het bod van 20 euro per aandeel inclusief dividend wordt voorgelegd aan de aandeelhouders.
Ⓒ Archief
De partijen bereikten eind oktober een akkoord over de overname ter waarde van 1,6 miljard euro. Grote aandeelhouders gaven toen al aan hun stukken te willen verkopen voor die prijs. Op dit moment is 25,6 procent van de aandelen al aangemeld. De overige aandeelhouders hebben tot en met 19 maart om hun aandelen aan te bieden.
De bod wordt toegelicht op een buitengewone aandeelhoudersvergadering op 5 maart.
Refresco zegt afspraken te hebben gemaakt met de kopers over een aantal niet-financiële aspecten. Zo blijft het hoofdkantoor in Rotterdam. Ook wordt de overnamestrategie van Refresco voortgezet. Refreco is momenteel bezig met het inlijven van de Amerikaanse branchegenoot Cott.
DFT Dagelijks
Elke ochtend het belangrijkste financiële nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Set van 4 of 8 Pampasgras Cortaderia
Refurbished Apple iPhone X 64GB met GRATIS Hoesje + Tempered Glass
Xtreme Oplaadbare Handstofzuiger
6-Pack Cappuccino Boxershorts
Set van 4 of 8 Pampasgras Cortaderia
Refurbished Apple iPhone X 64GB met GRATIS Hoesje + Tempered Glass
Xtreme Oplaadbare Handstofzuiger
6-Pack Cappuccino Boxershorts