Benzineprijs verandert voorlopig niet
Voorlopig nog geen verrassingen aan de pomp.
Ⓒ ANP
Haarlem - De komende maand zal er geen grote verandering plaatsvinden in de productie van olie, blijkt uit een vergadering tussen oliekartel OPEC en haar partnerlanden, waaronder grootproducent Rusland.
Voorlopig nog geen verrassingen aan de pomp.
Ⓒ ANP
De groep zal zijn productiedaling van 9,7 miljoen vaten per dag tot eind juli handhaven, in plaats van deze te versoepelen tot 7,7 miljoen vaten na deze maand, zoals in een eerder voorstel stond.
Vergadering
Op zaterdag wordt dit, tijdens een vergadering, bekend gemaakt door de OPEC en de 14 uitgenodigde partnerlanden, waaronder Rusland.
De verminderde olieproductie wordt gehandhaafd ondanks protesten van landen als Irak, die erg afhankelijk zijn van de olieproductie. Het land heeft tijdens de vergadering laten weten dat het zal gaan voldoen aan het verminderde quota.
Tanken
Voorlopig kan er dankzij dit besluit in Nederland in ieder geval nog getankt worden zonder angst voor al te veel veranderingen op de korte termijn.
DFT Geld
Elke week wat u moet weten over personal finance.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.