'Global Blue mikt op beursgang Amsterdam'
Global Blue regelt teruggave van btw voor reizigers uit landen buiten de Europese Unie.
Ⓒ BLOOMBERG
Frankfurt - Global Blue mikt op een beursnotering in Amsterdam. De organisatie die de teruggave regelt van btw voor reizigers uit landen buiten de Europese Unie, wil meeprofiteren van de sterke aandelenwaardering van dit moment en zal naar verluidt nog voor de zomer een notering overwegen. Dat meldden bronnen rondom het bedrijf aan persbureau Reuters.
Global Blue regelt teruggave van btw voor reizigers uit landen buiten de Europese Unie.
Ⓒ BLOOMBERG
Controlerend aandeelhouder Silver Lake zou bij de beursgang voor circa 1 miljard euro aandelen van de hand doen. Daarbij zou Global Blue, inclusief schulden, worden gewaardeerd op meer dan 4 miljard euro. De Amerikaanse banken Goldman Sachs, JPMorgan en Morgan Stanley zouden de beursgang begeleiden.
Vooral toeristen uit China, het Midden-Oosten en Rusland maken gebruik van de diensten van het bedrijf. Het hoofdkantoor van Global Blue bevindt zich in Zwitserland.
DFT Dagelijks
Elke ochtend het belangrijkste financiële nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Navy Seal Jacket met Capuchon
6-Pack Mario Russo Longfit Premium Boxers
TurboTronic Prullenbak met Bewegingssensor
Voordeelverpakking Oral-B opzetborstels