Producentenprijzen eurozone dalen opnieuw
LUXEMBURG (AFN) - De producentenprijzen in de eurozone zijn in oktober voor de derde maand op rij gedaald, met 0,3 procent ten opzichte van september. Dat maakte het Europese bureau voor de statistiek Eurostat woensdag bekend. De daling op maandbasis in september werd herzien van 0,3 naar 0,4 procent.
Economen rekenden in doorsnee op een afname van 0,4 procent op maandbasis in oktober. In vergelijking met oktober 2014 lag het prijspeil in de eurolanden 3,1 procent lager, waar de marktvorsers min 3,2 procent voorzagen.
In de gehele Europese Unie gingen de prijzen die fabrikanten vragen voor hun producten met 0,2 procent omlaag ten opzichte van september. Op jaarbasis daalden de prijzen met 3,5 procent.
DFT Dagelijks
Elke ochtend het belangrijkste financiële nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
3-Pack Sloggi Herenondergoed
Inventum Mobiele Airco AC901
Inventum Torenventilator
FlinQ Draadloze Muggenvanger
3-Pack Sloggi Herenondergoed
Inventum Mobiele Airco AC901
Inventum Torenventilator
FlinQ Draadloze Muggenvanger