Shell verkoopt belang in gasbedrijf Brazilië
Ⓒ Bloomberg
Den Haag (AFX) - Shell doet zijn belang van bijna 17 procent in het Braziliaanse gasdistributiebedrijf Comgás van de hand voor omgerekend 380 miljoen dollar. Er is een overeenkomst gesloten met Cosan om een bestaande putoptie daarvoor in werking te laten treden.
Ⓒ Bloomberg
Het Braziliaanse conglomeraat Cosan was al meerderheidsaandeelhouder van Comgás, met ruim 64 procent. Shell zal zijn bijna 22 miljoen aandelen inruilen voor aandelen Cosan plus contanten. De deal wordt naar verwachting voor het einde van het jaar afgerond.
Comgás is actief in de staat São Paulo en heeft meer dan 1,7 miljoen klanten. Het is de grootste gasdistributeur van Brazilië. Shell blijft overigens op andere vlakken nog wel actief in het Zuid-Amerikaanse land.
DFT Dagelijks
Elke ochtend het belangrijkste financiële nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
5 of 25 Acon Flowflex COVID-19 Snelle Zelftests (goedgekeurd Ministerie VWS)
MGO Windbreaker
TurboTronic LUX-500 Kruimeldief
6-Pack Cappucino Boxershorts
5 of 25 Acon Flowflex COVID-19 Snelle Zelftests (goedgekeurd Ministerie VWS)
MGO Windbreaker
TurboTronic LUX-500 Kruimeldief
6-Pack Cappucino Boxershorts