Drukke spits door pakjesavond
Het belooft donderdagmiddag een vroege en drukke avondspits te worden. De ANWB verwacht dat veel mensen eerder van werk gaan vanwege pakjesavond. De eerste files kunnen daardoor al rond 15 uur ontstaan. De filepiek ligt rond 17 uur, een uur eerder dan normaal.
Wat ook niet helpt, is dat er onstuimig weer op komst is. Automobilisten moeten op 5 december rekening houden met een wind die stevig aanwakkert. In de ochtend is die al stormachtig uit het zuidwesten, kracht 8. De regen trekt van noordwest naar zuidoost over.
In de middag ruimt de wind naar het noordwesten tot noorden. IJskoude lucht stroomt donderdagavond het land binnen en er ontstaan talloze winterse buien. Bovendien gaat de wind verder opspelen. In het noordelijk kustgebied wordt storm, windkracht 9 verwacht en mogelijk even zware storm. Bovendien is er springtij en dus kans op hoog water.
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.