Rutte tempert verwachtingen
Premier Mark Rutte waarschuwt voor al te veel optimisme over het economisch herstel. President Klaas Knot van De Nederlandsche Bank (DNB) zei vandaag dat Nederland in het derde kwartaal waarschijnlijk uit de recessie is geklommen. Maar volgens de premier kan de vlag allesbehalve uit.
Rutte wil de ,,voorzichtig optimistische signalen'' niet overdrijven, zei hij maandagmiddag. ,,Het is nog heel vers, nog heel pril. Er moet nog heel veel gebeuren'', aldus de minister-president, verwijzend naar de zich voorzichtig herstellende export en woningmarkt. ,,We moeten ervoor zorgen dat we goede maatregelen nemen. Daar zijn we mee bezig. De begroting voor volgend jaar is gemaakt en er zijn gesprekken met andere partijen.''
Knot is op zijn beurt juist ,,redelijk positief'' over de economie. ,,Ik denk dat veel seinen op groen staan'', zei hij. Het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) komt november met cijfers over het derde kwartaal. ,,Het kan bijna niet anders dan dat die cijfers positief zullen zijn'', aldus Knot.
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Set van 4 of 8 Pampasgras Cortaderia
Refurbished Apple iPhone X 64GB met GRATIS Hoesje + Tempered Glass
Xtreme Oplaadbare Handstofzuiger
6-Pack Cappuccino Boxershorts
Set van 4 of 8 Pampasgras Cortaderia
Refurbished Apple iPhone X 64GB met GRATIS Hoesje + Tempered Glass
Xtreme Oplaadbare Handstofzuiger
6-Pack Cappuccino Boxershorts