Paniek om doodskisten
De macabere aanblik van twee doodskisten in de huiskamer van een woning in Arnhem, heeft voor de nodige onrust gezorgd. Omwonenden vertrouwden de zaak niet en belden de politie.
In een huis aan de Dennenweg in de wijk Geitenkamp stonden afgelopen weekend twee grafkisten, die vanaf de straat te zien waren, zo meldt Omroep Gelderland. Voorbijgangers maakten zich zorgen en binnen de kortste keren hadden zich tientallen buurtbewoners verzameld voor het raam. Ook de politie werd opgetrommeld. De bewoners deden ondertussen niet open en ze namen ook hun mobieltjes niet op.
Het was allemaal loos alarm, zo bleek de volgende dag. De bewoners waren gezond en wel op een bruiloft in Rheden en de doodskisten waren vast klaargezet voor het Gildenweekend, die zaterdag in Arnhem. Een van de bewoners werkt bij een familiebedrijf dat grafkisten maakt. Die onderneming stond met een eigen stand op het festival.
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.