Man wilde onderdak krijgen
Pool gaat seksueel los op politiebureau Venlo
Ⓒ ANP
VENLO - De politie heeft in Venlo een naakte Pool aangehouden die in de voorhal van het politiebureau onzedelijke handelingen verrichtte met de brievenbus.
Ⓒ ANP
De politie hield de man aan wegens openbare schennispleging. Maar volgens de politie verliep die aanhouding niet eenvoudig: „Hij moest letterlijk van de brievenbus worden afgerukt”, aldus de politie Venlo zaterdagochtend op Facebook.
Eenmaal in de cel opgesloten bleef de man onzedelijke handelingen verrichten. Na het weekend wordt de man daarom voorgeleid aan de rechter commissaris.
De uren voor deze aanhouding was de Pool al drie keer opgepakt: wegens vernielingen, stampij trappen in een winkel en ruzie zoeken met agenten. Uiteindelijk bleek dat hij gearresteerd wilde worden om zodoende onderdak te krijgen. De eerste drie keren werd hij echter steeds weer de straat opgestuurd.
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.