’Man gooit vloeistof over vriendin (37) en steekt haar in brand’
De man die zijn vriendin in België in brand stak, zit vast en wordt verhoord. Foto ter illustratie.
Ⓒ Hollandse Hoogte / Nederlandse Freelancers
ANTWERPEN - Het parket Antwerpen stelt een onderzoek in naar een vermoedelijk gruwelijke moordpoging woensdagavond in Nijlen. Een vrouw werd in brand gestoken door haar vriend nadat hij haar overgoten had met een vloeistof. De 37-jarige vrouw is er slecht aan toe en verkeert in een kunstmatige coma.
De man die zijn vriendin in België in brand stak, zit vast en wordt verhoord. Foto ter illustratie.
Ⓒ Hollandse Hoogte / Nederlandse Freelancers
De 33-jarige man zou zijn 37-jarige vriendin overgoten hebben met een brandbare vloeistof, om haar vervolgens in brand te steken. De vrouw wist zichzelf te blussen door halsoverkop in een zwembadje in de tuin te springen. Op dat moment was ze echter al ernstig gewond, schrijft Nieuwsblad.
Het slachtoffer heeft zeer zware brandwonden opgelopen over zo goed als haar hele lichaam. Momenteel houden artsen haar in een kunstmatige coma.
Ook verdachte naar ziekenhuis
Agenten werden naar de Looystraat in Nijlen geroepen vanwege het bizarre voorval. De verdachte werd meteen gearresteerd. Hij heeft zichzelf in de gevangenis verwond aan zijn hoofd. De verdachte werd daarvoor opgenomen in het ziekenhuis. Hij wordt later verhoord.
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Refurbished HP EliteBook 850
Dreamhouse Single Jersey Hoeslaken
Set van 2 Aluminium Tuinstoelen