Heerts vertrouwt op afzien van bezuinigingen
FNV-voorzitter Ton Heerts vertrouwt erop dat het bezuinigingspakket van 4 miljard euro van tafel is en blijft. Dat zei hij donderdag op een persconferentie over het sociaal akkoord dat het kabinet heeft gesloten met de sociale partners.
Heerts ging niet in op de vraag of hij akkoord is met de bezuinigingen, mochten die na de zomer toch nodig blijven. Hij hoopt dat het akkoord de economische groei zal stimuleren en het herstel van vertrouwen zal versterken, zodat de bezuinigingen niet nodig zullen zijn.
„Het kabinet regeert, FNV is niet verantwoordelijk voor het kabinetsbeleid en de bezuinigingen”, zei Heerts. Hij kondigde nog aan dat FNV Bouw de komende tijd miljoenen euro's ter beschikking zal stellen om de uitwerking van het akkoord te ondersteunen.
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.