Amber alert niet optimaal bij politie Den Haag
Een nieuw stappenplan rond het amber alert in de regio Den Haag is nog steeds niet volledig ingevoerd. De werkwijze rond het afgeven van een amber alert is in deze gemeente nog niet optimaal. Dat zegt Irma Schijf, teamleider van het Landelijk Bureau Vermiste Personen.
Volgens Schijf zijn er twee soorten amber alerts. „Zo is er bij een ontvoering dreiging en alles is heel duidelijk. Maar de meeste amber alerts beginnen met de melding van een vermissing en dan moet de politie eerst gaan uitzoeken wat er aan de hand is”, aldus Irma Schijf tegenover Omroep West.
De nieuwe werkwijze is bij de Eenheid Den Haag nog niet operationeel, maar er is er wel een vaste contactpersoon die samenwerkt met het Landelijk Bureau vermiste personen.
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.