Politie schiet op vluchtauto inbreker Heerlen
Agenten hebben in de nacht van zaterdag op zondag enkele malen gericht geschoten op een auto die werd bestuurd door een 35-jarige man uit Heerlen. Dat gebeurde nadat de man enkele keren de politiewagen had geramd en was ingereden op de agenten, maakte de politie zondag bekend.
De agenten zochten de man wegens een inbraak. Toen zij hem wilden aanhouden in zijn auto ramde hij de politiewagen. Ondanks de schoten ging hij ervandoor. De politieauto raakte flink beschadigd.
Een tweede patrouille ging achter hem aan en ook deze politiewagen werd geramd door de verdachte. Nadat de vluchtauto tegen een geparkeerde auto was gebotst, vluchtte de man te voet verder. De agenten losten enkele waarschuwingsschoten, waarna hij kon worden aangehouden. Niemand raakte gewond.
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.



