Denen willen verjaardag koningin vieren ondanks epidemie
Geen feest door corona? Dan maar zingen
Denen willen koningin Margrethe II toezingen vanwege de afgelasting van haar verjaardagsfeest.
KOPENHAGEN - Koningin Margrethe II wordt volgende maand 80 en dat zouden de Denen op grootse wijze vieren. Maar de coronacrisis gooide roet in het eten en nu gaat het feest niet door. Als alternatief willen tienduizenden Denen nu gaan zingen voor de koningin.
Denen willen koningin Margrethe II toezingen vanwege de afgelasting van haar verjaardagsfeest.
De Facebook-groep ’Denemarken zingt voor de koningin’ verzamelde in korte tijd al bijna 140.000 volgers. De initiatiefnemers hopen dat alle Denen op 16 april, als Margrethe verjaart, om 12 uur ’s middags op hun balkon gaan staan of uit het raam gaan hangen, en de koningin toezingen.
Margrethe kondigde de afgelasting van haar verjaardagsfeest aan tijdens een televisietoespraak. Daarin riep de koningin haar onderdanen op om „nieuwe hoop te creëren in deze moeilijke tijden.”
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Travelin' Nacka Trui
Insectenhotel
Sinji Smart Robotstofzuiger
FlinQ DAB+ Radio