Nieuws/Binnenland
1281895274
Binnenland

Premium

Het beste van De Telegraaf

’Onze inwoners moeten veilig over straat kunnen’

Burgemeesters luiden noodklok over ’patsers’ in gehuurde racemonsters

Burgemeester Bernd Roks van Halderberge (kleine foto) liet na het ongeluk in Oud Gastel een verklaring uitgaan waarin hij stelde ’zeer verontwaardigd’ te zijn over ’het feit dat jongemannen in gehuurde auto’s keihard door onze gemeente rijden’.

Burgemeester Bernd Roks van Halderberge (kleine foto) liet na het ongeluk in Oud Gastel een verklaring uitgaan waarin hij stelde ’zeer verontwaardigd’ te zijn over ’het feit dat jongemannen in gehuurde auto’s keihard door onze gemeente rijden’.

Amsterdam - ’Patsers’ die de weg onveilig maken in gehuurde racemonsters, zijn de burgemeesters van de Brabantse gemeenten Halderberge en Roosendaal een doorn in het oog. De aanpak moet prioriteit krijgen, vindt de Roosendaalse burgemeester Han van Midden.

Burgemeester Bernd Roks van Halderberge (kleine foto) liet na het ongeluk in Oud Gastel een verklaring uitgaan waarin hij stelde ’zeer verontwaardigd’ te zijn over ’het feit dat jongemannen in gehuurde auto’s keihard door onze gemeente rijden’.

Burgemeester Bernd Roks van Halderberge (kleine foto) liet na het ongeluk in Oud Gastel een verklaring uitgaan waarin hij stelde ’zeer verontwaardigd’ te zijn over ’het feit dat jongemannen in gehuurde auto’s keihard door onze gemeente rijden’.

HET BESTE VAN DE TELEGRAAF