’Trainen van militairen zoveel mogelijk door laten gaan’
Tientallen leerlingen Luchtmobiele Brigade in isolatie na klachten
SCHAARSBERGEN - Zestig leerlingen van de militaire opleiding voor de Luchtmobiele Brigade zijn in isolatie geplaatst op de Oranjekazerne in Schaarsbergen. Dat is gebeurd nadat achttien leerlingen klachten hadden gekregen die mogelijk wijzen op het coronavirus.
De leerling-militairen verblijven op een aparte verdieping van het kazernegebouw en worden donderdag getest. Een militair verpleegkundige houdt de rest van de leerlingen en de legerleiding in de gaten.
Defensie meldt verder dat de opleiding in aangepaste vorm wordt voortgezet. „Defensie draagt bij aan de vitale processen van Nederland en de taken staan niet stil tijdens de coronacrisis. Daarom moeten het opleiden en trainen van militairen zoveel mogelijk doorgaan.”
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Voordeelverpakking Dreft Vaatwastabletten
Umuzi Cleaning Droogmolen
Apollo Pantoffels
Dreamhouse Flanel Dekbedovertrekset