Vrouw komt om, man zwaargewond
Ruziënd duo door verschillende auto’s aangereden
Ⓒ Inter Visual Studio
LIJNDEN - Een Poolse vrouw is in de nacht van zondag op maandag om het leven gekomen nadat ze door meerdere auto’s werd aangereden op de A10. Volgens de politie was de vrouw na een hoogoplopende ruzie boos uit de auto gestapt en de snelweg op gerend.
Ⓒ Inter Visual Studio
Een man, die ook in de auto zat, probeerde haar nog van de weg af te trekken, maar werd daarbij ook aangereden. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht en is inmiddels geopereerd.
Er zaten in totaal vijf Polen in de auto, die vanwege de ruzie aan de kant was gezet. Volgens de politie was de vrouw waarschijnlijk onder invloed van alcohol.
De weg was richting Den Haag was lange tijd afgesloten voor onderzoek. De politie roept getuigen op zich te melden om meer duidelijkheid te krijgen over wat er is gebeurd.
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.