13 miljoen extra voor aanpak terrorisme
Screenshot van een propagandavideo van IS, waarop de Belgische strijder Abdelhamid Abaaoud zijn verhaal doet.
Ⓒ AFP
Den Haag - Het kabinet maakt 13 miljoen euro extra vrij voor de strijd tegen terrorisme. Het geld wordt onder meer ingezet voor versterking van de online aanpak van extremisme en voor investeringen in deradicalisering.
Screenshot van een propagandavideo van IS, waarop de Belgische strijder Abdelhamid Abaaoud zijn verhaal doet.
Ⓒ AFP
Dat is vrijdag na afloop van de ministerraad bekend gemaakt. Het geld zal ook worden ingezet voor de bestrijding van financiering van terrorisme.
Het gaat om het doorzetten en uitbreiden van bestaand beleid. Dit alles wordt uiteengezet in de notitie ‘Integrale Aanpak Terrorisme’ van het kabinet.
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Vitapur Softhug Hoodie
Philips Draadloze Koptelefoon TAH9505BK
Cappuccino Overhemd met Lange Mouwen