Twaalf cavia’s gedumpt, elf vriezen dood
Ⓒ Stichting Dierenhulpverlening Woerden
OUDEWATER - Elf cavia’s zijn doodgevroren nadat de eigenaar ze heeft gedumpt in het riet bij Oudewater. Een twaalfde diertje leeft nog wel, maar is volledig uitgemergeld.
Ⓒ Stichting Dierenhulpverlening Woerden
"Bizar en schokkend", zo reageert Mechtild Stavenuiter-Winkelmolen van de Stichting Dierenhulpverlening Woerden. Wie de beestjes heeft achtergelaten, is niet bekend. "Maar het is een onmogelijke opgave de dader te vinden."
De dieren lagen in een bevroren rietberg, vlakbij een natuurgebied. Het is een plek waar vaker dieren worden achtergelaten. Vorig jaar nog werden er zo’n twaalf sierduiven gevonden.
"Als je daar naartoe gaat, denk je er niet bij na en onderneem je direct actie, maar als je dan thuiskomt ga je er wel even over nadenken. Ik werk al 22 jaar bij de dierenambulance, maar dit blijft heel naar."
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.