21.000 liter drugsafval gedumpt in Beers
Ⓒ Politie
BEERS - Onbekenden hebben 21 vaten met elk duizend liter drugsafval gedumpt bij Beers Noord-(Brabant). Volgens de politie lekten de vaten. Een speciale afdeling van de politie, de Landelijk Faciliteit Ondersteuning Ontmantelen (LFO), gaat de vaten opruimen en afvoeren.
Ⓒ Politie
De politie spreekt van een asociale dumping en zoekt getuigen. „Als er 21.000 liter drugsafval onbeheerd de bodem in loopt veroorzaakt dit een gevaar voor dieren en flora”, zegt Marloes Lippens, eenheidscoördinator synthetische drugs van de politie.
„Daarnaast zit hier een megaproductieproces achter en zijn er criminelen rijk van geworden. En hoe wrang is het dan dat de kosten voor het opruimen en saneren van deze rotzooi worden betaald door de belastingbetaler.”
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Set van 2 FlinQ Solarlampen 97 LED
Vliegenverjager
12-Pack Fruit of the Loom T-Shirts
Mega Pack Rayovac Gehoorapparaatbatterijen
Set van 2 FlinQ Solarlampen 97 LED
Vliegenverjager
12-Pack Fruit of the Loom T-Shirts
Mega Pack Rayovac Gehoorapparaatbatterijen