Dieren gedood en ernstig mishandeld bij inbraak Friese school
Het verblijf van de dieren is volledig overhoop gehaald.
Ⓒ Nordwin College
Buitenpost - Bij een inbraak bij het Nordwin College in het Friese Buitenpost is een aantal dieren ernstig mishandeld. Maandagochtend troffen medewerkers ook twee dode dieren aan. Vijf dieren zijn later door de veearts afgemaakt.
Het verblijf van de dieren is volledig overhoop gehaald.
Ⓒ Nordwin College
De inbrekers zijn afgelopen zondag, of in de nacht van zondag op maandag, het dierenverblijf binnengedrongen. Daar lieten de nog onbekende daders geiten, konijnen, cavia’s, kippen en duiven uit hun hok waarna zij de dieren ernstig hebben mishandeld. Dat meldt de Leeuwarder Courant.
Twee dieren overleefden de aanval niet. Vijf anderen waren er zo slecht aan toe dat is besloten deze door de veearts af te laten maken.
Geschokt en verdrietig
De school laat weten dat zowel het personeel als de leerlingen erg geschokt en verdrietig zijn. De politie is een onderzoek gestart.
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.

