Dode en gewonde door ongeluk na achtervolging politie
Ⓒ Persbureau Meter
EMMEN - Een 43-jarige man is vrijdagavond overleden door een auto-ongeluk na een achtervolging door de politie dicht bij Emmen in Drenthe. De man botste op de N381 tegen de auto van een 61-jarige vrouw. Zij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht.
Ⓒ Persbureau Meter
De man uit Coevorden had meerdere stoptekens genegeerd. Volgens de politie was zijn rijgedrag opvallend. Uiteindelijk blokkeerde een agent de bestuurder door de politiewagen voor de auto te plaatsen. Daarop keerde de man om en reed weg. Vervolgens ontstond de "korte politieachtervolging", aldus de politie.
Ter hoogte van Erm botste de man frontaal op een andere auto. Hij overleed aan zijn verwondingen. De vrouw uit de andere auto is door de brandweer uit de auto bevrijd. Vanwege de politieachtervolging doet de Rijksrecherche onderzoek naar het ongeluk.
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
2-Pack Sloggi Dames Zero Feel
FlinQ Draagbare Luchtcompressor
OOQE Pro X9 Bluetooth Oordopjes
Inventum Mobiele Airco AC901
2-Pack Sloggi Dames Zero Feel
FlinQ Draagbare Luchtcompressor
OOQE Pro X9 Bluetooth Oordopjes
Inventum Mobiele Airco AC901