Storing bij onder meer Spotify, Snapchat en Google
Ⓒ ANP/HH
Amsterdam - Een storing bij Google heeft wereldwijd problemen bij Spotify, Snapchat en diverse andere diensten veroorzaakt. Ook in ons land stroomden de nodige klachten binnen. De hashtag #spotify was trending op Twitter.
Ⓒ ANP/HH
De klachten kwamen sinds 18.30 uur binnen op Downdetector en Allestoringen.nl. Gebruikers ervaarden ruim een uur problemen met onder meer Marktplaats, Apex Legends, Discord, WhatsApp en Pokémon Go. Waarschijnlijk werden de problemen veroorzaakt door een storing bij Google Cloud. Rond 19.30 uur liet het bedrijf weten dat de problemen grotendeels zijn verholpen.
Daarnaast maakten gebruikers meldingen van storingen bij Facebook en Instagram, maar in vergelijking met de eerder genoemde diensten waren dat er een stuk minder. Facebook heeft eerder dit jaar te maken gehad met een megastoring waarbij het netwerk ruim zes uur platlag.
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Cardigan met rits
Water- & Winddichte Handschoenen
Brisbane Bureaustoel
Dreamhouse Dubbel Jersey Hoeslakens