2334339
Binnenland
ExtraHet beste van De Telegraaf

Buurt geschokt: ’verkrachte studente geketend met fietsketting’

Sinds zaterdagochtend zijn twintig rechercheurs onder leiding van het Openbaar Ministerie ‘onafgebroken’ bezig met het misdrijf in de Herman Bavinckstraat.

Sinds zaterdagochtend zijn twintig rechercheurs onder leiding van het Openbaar Ministerie ‘onafgebroken’ bezig met het misdrijf in de Herman Bavinckstraat.

Rotterdam - „Dit is een wake-up call.” Vrouwelijke gasten van het ’herenhuis’ in de gemengde Rotterdamse wijk De Esch aan de Nieuwe Maas moeten bij een volgend bezoek vanuit het centrum niet meer alleen naar hun appartement fietsen, zegt een jonge twintigjarige student. Hij is zichtbaar aangegrepen door de verkrachting en ernstige mishandeling van een studente, zaterdagochtend om de hoek. „Het komt wel dichtbij zo”, zegt zijn 23-jarige kameraad. „Dit raakt onze groep, dat maakt het veel heftiger.”

Sinds zaterdagochtend zijn twintig rechercheurs onder leiding van het Openbaar Ministerie ‘onafgebroken’ bezig met het misdrijf in de Herman Bavinckstraat.

Sinds zaterdagochtend zijn twintig rechercheurs onder leiding van het Openbaar Ministerie ‘onafgebroken’ bezig met het misdrijf in de Herman Bavinckstraat.

„Dit is een wake-up call.” Vrouwelijke gasten van het ’herenhuis’ in de gemengde Rotterdamse wijk De Esch aan de Nieuwe Maas moeten bij een volgend bezoek vanuit het centrum niet meer alleen naar hun appartement fietsen, zegt een jonge twintigjarige student. Hij is zichtbaar aangegrepen door de verkrachting en ernstige mishandeling van een studente, zaterdagochtend om de hoek. „Het komt wel dichtbij zo”, zegt zijn 23-jarige kameraad. „Dit raakt onze groep, dat maakt het veel heftiger.”

Verder lezen?

Maak een account aan en lees alle Telegraaf Extra-artikelen nu tijdelijk helemaal gratis.

Het is makkelijk en in 1 minuut geregeld!

Heb je al een account? Log hier dan in!