Dronken man rijdt opzettelijk in op politieagenten Etten-Leur
Ⓒ ANP / Hollandse Hoogte / ProNews
Etten-Leur - Vrijdagavond is een 25-jarige man uit Halderberge ingereden op politieagenten in Etten-Leur. Volgens de politie is er opzet in het spel.
Ⓒ ANP / Hollandse Hoogte / ProNews
Politieagenten gingen af op een melding van een vechtpartij op de markt van de Brabantse plaats. Eenmaal ter plaatse bleek dat een automobilist een voetganger had willen aanrijden. De automobilist was er na de rampoging vandoor gegaan.
Agenten vonden de auto in de buurt van de markt. De bestuurder van de auto deed echter weer een rampoging. „Het voertuig kwam de politieauto tegemoet en begon sneller te rijden”, schrijft de politie. Deze keer was het echter wel raak, de politieauto werd geraakt. De bestuurder kon door agenten uit de auto worden gehaald. Een blaastest wees uit dat de man te veel had gedronken.
De man verklaarde dat een conflict eerder op de avond aanleiding was voor zijn gedrag.
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Inventum Mobiele Airco AC901
Lifa Garden Luxe Hangende Parasol XXL
Travelin Ervik Schoen
Inventum Airco AC701
Inventum Mobiele Airco AC901
Lifa Garden Luxe Hangende Parasol XXL
Travelin Ervik Schoen
Inventum Airco AC701