WK 2014
'Een affaire met Arjen Robben? Nee dank u'
Al zou hij zichzelf eigenhandig voor onze voeten werpen, dan nog zouden wij vrouwen geen affaire willen met Arjen Robben. Nigel de Jong daarentegen, vinden we maar wat graag terug in ons bed.
Een op de drie vrouwen zou het liest een Braziliaans avontuurtje aangaan met Meneer de Jong. Robin van Persie en Daley Blind volgen hem op de voet (18%).
Liever niet Arjen, Wesley en Bruno
Wie we per direct een ticket naar huis zouden geven als hij een poging bij ons zou wagen, is Arjen Robben. 32 procent van de vrouwen zou absoluut geen affaire met deze voetballer willen hebben. Ook Bruno Martins Indo (13%) en Wesley Sneijder (10%) zitten wat betreft de dames liever op de bank, veel Nederlandse vrouwen zien namelijk helemaal niets in een avontuurtje met deze heren.
Dit blijkt uit onderzoek van VictoriaMilan.nl onder1532 Nederlandse vrouwen.
Lunch Update
Dagelijks tijdens de lunch een update van het belangrijkste nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Denver DAB+ Radio
Shine Droogtoren
Gevoerde Regenlaarzen Dames
OOQE Watch Pro 6