Nieuws
478549
Nieuws

Seniorenorganisaties KBO en PCOB samen verder

De twee seniorenorganisaties KBO en PCOB gaan samen verder. Samen willen ze de grootste seniorenorganisatie van Nederland vormen.

Dat hebben de verenigingen vandaag samen naar buiten gebracht. Samen hebben de partijen 300.000 leden.

De eerste stap van KBO-PCOB wordt het samenvoegen van de landelijke bureaus. Het uiteindelijke doel is het volledig samenvoegen van de twee organisaties. Hierbij willen de twee verenigingen zorgvuldig te werk gaan, omdat ze tevreden zijn over hoe de lokale afdelingen nu functioneren: "De kracht van onze verenigingen zit bij onze afdelingen, dicht bij onze leden", zegt Hannah Bovenkerk, bestuursvoorzitter PCOB.

Samen willen KBO en PCOB zich richten op vijf punten: langer thuis wonen, koopkracht, digitalisering, veiligheid en zingeving.