Nieuws/Binnenland
874717
Binnenland

Verbitterd PvdA-bestuur weg na kieslijstconflict

De PvdA is opnieuw geconfronteerd met onrust binnen haar gelederen. Onvrede en diepe teleurstelling over het optreden van het partijbestuur hebben het voltallige bestuur van de afdeling Amsterdam Nieuw-West, een van de grootste rode bolwerken van ons land, doen besluiten direct af te treden.

De bestuursleden van het PvdA-bastion Nieuw-West, zijn kritisch op het landelijk bestuur onder leiding van Hans Spekman, waar zij tevergeefs aanklopten voor hulp en ondersteuning.

„Onder onze leden was ontevredenheid ontstaan over de samenstelling van de kieslijst voor de bestuurscommissieverkiezingen van 19 maart van dit jaar”, schetst Miep van Diggelen, afgetreden voorzitter van het afdelingsbestuur Nieuw-West, het oorspronkelijke probleem. „Dat bleef sluimeren binnen onze afdeling. Met een brief aan het landelijk partijbestuur hebben we begin dit jaar gevraagd een vertrouwenscommissie in te stellen.”

Lees het hele artikel hier.