Teamgenoten Ronaldo niet onverdeeld gelukkig: ’Zijn aanwezigheid maakt het moeilijker voor ons’
Cristiano Ronaldo
Ⓒ ANP/HH
„De aanwezigheid van Cristiano Ronaldo maakt het moeilijker voor ons.” Dat zegt Luiz Gustavo, een van de teamgenoten van CR7 bij Al-Nassr aan het Arabische RT Arabic. Gustavo gelooft dat andere teams extra hun best doen tegen Al-Nassr nu Ronaldo bij hen voetbalt.
Cristiano Ronaldo
Ⓒ ANP/HH
Ronaldo werkte intussen al drie wedstrijden af voor Al-Nassr en daarin was hij goed voor één doelpunt, dankzij een penalty. Geen denderend begin voor de Portugese superster en ook de ploeg heeft het dus blijkbaar moeilijk als we Gustavo mogen geloven.
„De aanwezigheid van Cristiano geeft onze rivalen meer stimulans om de koploper te verslaan. Het maakt onze wedstrijden moeilijker. De tegenstanders proberen hun best tegen hem te doen. Cristiano motiveert iedereen.”
Al-Nassr staat wel nog steeds op kop van de Saudi Pro League en de aanwezigheid van Ronaldo is zeker ook een voordeel, zegt Gustavo. „We leren elke dag van hem. Hij heeft zoveel kwaliteiten, zowel op technisch als op fysiek vlak. Ronaldo is gemaakt voor uitdagingen en brengt die telkens tot een goed einde. Iedereen is benieuwd wat hij hier zal presteren. Zijn eerste goal is een feit, dus de druk is eraf.”
Voetbal Update
Dagelijks het belangrijkste voetbalnieuws zoals interviews en voorbeschouwingen.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Voordeelverpakking Oral-B opzetborstels
Voordeelverpakking Ariel Pods
Lee Herenbroeken
Shine Droogtoren