Spitse is eruit met Ajax en tekent bij
Sherida Spitse
Ⓒ ANP/HH
Sherida Spitse heeft haar contract bij Ajax met drie jaar verlengd. De 32-jarige middenvelder, de recordinternational van Oranje, ligt nu tot de zomer van 2025 vast in Amsterdam. Spitse speelde vrijdag tegen Engeland haar tweehonderdste interland voor de ’Leeuwinnen’.
Sherida Spitse
Ⓒ ANP/HH
De aanvoerder miste in Leeds bij een stand van 1-1 een strafschop. Engeland, dat onder leiding staat van bondscoach Sarina Wiegman, liep daarna uit naar een grote zege (5-1) op de regerend kampioen van Europa.
Kampioen
Een dag later maakte Ajax bekend dat Spitse heeft bijgetekend. De Friezin speelt sinds begin vorig jaar in Amsterdam. Spitse won met Ajax de Eredivisie Cup en de KNVB-beker. „Ik wil heel graag met Ajax kampioen worden, dat is het ultieme doel”, zegt Spitse, die eerder voor SC Heerenveen, FC Twente en de Noorse clubs Kvinner en Valerenga speelde.
De middenvelder heeft met Ajax afgesproken dat ze na haar actieve carrière als trainster verbonden blijft aan de Amsterdamse club. „Ik moet eerst mijn UEFA A-diploma halen en dan door. Ik zou het heel mooi vinden als het lukt om hier ooit hoofdtrainer te worden. Maar eerst wil ik nog heel lang voetballen. Misschien nog wel vijf, zes of zeven jaar. Ik wil daar geen leeftijd aan hangen.”
Voetbal Update
Dagelijks het belangrijkste voetbalnieuws zoals interviews en voorbeschouwingen.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
FlinQ Torenventilator
Philips Full HD LED Smart TV
Mega Pack Rayovac Gehoorapparaatbatterijen
Crazy Cruise Weken
FlinQ Torenventilator
Philips Full HD LED Smart TV
Mega Pack Rayovac Gehoorapparaatbatterijen
Crazy Cruise Weken