Veel commotie na zege Kiki Bertens: tennisster per rolstoel van baan af
Kiki Bertens met veel pijn van de baan.
Ⓒ ANP/HH
PARIJS - Kiki Bertens heeft na haar gewonnen partij tegen de Italiaanse Sara Errani in de tweede ronde van Roland Garros per rolstoel de baan in Parijs verlaten.
Kiki Bertens met veel pijn van de baan.
Ⓒ ANP/HH
Ze liet daarbij blijken veel pijn te hebben. Of er sprake is van een ernstige blessure, dan wel verkramping van de spieren is onduidelijk.
In de partij, die ruim 3 uur duurde, werd Bertens in de beslissende set al een keer behandeld. Onmiddellijk na afloop schoot een fysiotherapeut de Nederlandse opnieuw te hulp. Bertens had vorige week in Straatsburg geblesseerd opgegeven.
Kiki Bertens, vol emotie tijdens haar partij tegen Sara Errani
Ⓒ ANP/HH
In de laatste fase van de partij leek Bertens soms nauwelijks nog aan te kunnen zetten. Haar opponente verbaasde zich er over dat de Nederlandse soms ineens wel kon springen om een bal te halen, en feliciteerde haar na afloop dan ook niet.
Rolstoel-tennisser Dylan Alcott greep de situatie aan om met enig gevoel voor humor Bertens uit te nodigen voor een wedstrijd in de mix-dubbel. Of ze daar op in zal gaan valt zeer te betwijfelen.
Telesport nieuwsbrief
Dagelijks het belangrijkste sportnieuws, uitslagen, analyses en interviews.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.