Oranje begint in Zeist aan korte voorbereiding op WK
Bondscoach Louis van Gaal tijdens de persconferentie waarin hij een toelichting geeft op zijn selectie voor het WK.
Ⓒ ANP
Het Nederlands elftal komt maandag om 13.00 uur bij elkaar in Zeist voor een korte voorbreiding op het WK dat zondag al van start gaat. Na een aantal groepsgesprekken en toespraken staat om 18.30 uur de eerste training op het programma.
Bondscoach Louis van Gaal tijdens de persconferentie waarin hij een toelichting geeft op zijn selectie voor het WK.
Ⓒ ANP
De vaste Oranjefans, met een clubcard, zijn welkom op de training. Er is plek voor maximaal 1500 supporters.
Oranje vertrekt dinsdag aan het einde van de ochtend naar Qatar. Daar werkt de spelersgroep laat in de avond een uitlooptraining af. Woensdag is vervolgens de eerste groepstraining in Doha. Media zijn daar alleen het eerste kwartier welkom, Van Gaal gaat daarna verder achter gesloten deuren.
Het Nederlands elftal speelt maandag 21 november tegen Senegal de eerste wedstrijd op het WK. Ecuador en Qatar zijn de andere opponenten in de groepsfase.
Voetbal Update
Dagelijks het belangrijkste voetbalnieuws zoals interviews en voorbeschouwingen.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
Mario Russo Edward Polo
Fiat Metalen Kruiwagen
Hyundai Electronics Aqua Turbo
QLT Mini Kettingzaag