Verstappen kreeg vorig jaar 50.000 euro boete, Mercedes ontkent
Red Bull vraagt opheldering aan FIA na ’actie’ Lewis Hamilton
Lewis Hamilton bij de wagen van Pérez.
Ⓒ De Telegraaf
Een nieuwe rel rond het aanraken van een achtervleugel in de Formule 1? Red Bull Racing zou autosportfederatie FIA om opheldering hebben gevraagd, nu er beelden zijn opgedoken waarop het lijkt dat Lewis Hamilton de achterkant van de auto van Sergio Pérez aanraakt na de Grand Prix van Spanje.
Lewis Hamilton bij de wagen van Pérez.
Ⓒ De Telegraaf
Het topteam weigert commentaar te geven, maar verschillende bronnen melden dat er inmiddels contact is geweest met de FIA. Vorig seizoen kreeg Max Verstappen een boete van liefst 50.000 euro, nadat hij in Brazilië de achtervleugel van de auto van Hamilton beroerde.
Reden voor Red Bull om opheldering te vragen. Volgens Mercedes is er niets aan de hand en geeft de foto een vertekend beeld. „Lewis liep terug naar de paddock na zijn antidopingtest en heeft geen auto’s aangeraakt”, aldus een woordvoerder van Mercedes.
Formule 1 nieuwsbrief
Ontvang ieder raceweekend het laatste Formule 1 nieuws.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.
2-Pack Sloggi Dames Zero Feel
FlinQ Draagbare Luchtcompressor
OOQE Pro X9 Bluetooth Oordopjes
Inventum Mobiele Airco AC901
2-Pack Sloggi Dames Zero Feel
FlinQ Draagbare Luchtcompressor
OOQE Pro X9 Bluetooth Oordopjes
Inventum Mobiele Airco AC901