Sport/Darts
2916311
Darts

Van Gerwen bereikt halve finale

Programma & uitslagen WK darts

Michael van Gerwen

Michael van Gerwen

Het WK darts 2019 is losgebarsten in Londen. Bekijk hieronder de uitslagen tot nu toe en het programma van zondag 30 december.

Michael van Gerwen

Michael van Gerwen

Programma zondag 30 december

Halve finales

(best of 9 sets)

  • Michael Smith - Nathan Aspinall
  • Michael van Gerwen - Gary Anderson

Uitslagen zaterdag 29 december

kwartfinales:

  • Nathan Aspinall - Brendan Dolan 5-1
  • Dave Chisnall - Gary Anderson 2-5
  • Luke Humphries - Michael Smith 1-5
  • Michael van Gerwen - Ryan Joyce 5-1

Uitslagen vrijdag 28 december

  • Nathan Aspinall - Devon Petersen 4-3
  • Benito van de Pas - Brendan Dolan 1-4
  • Ryan Joyce - James Wade 4-3
  • Ryan Searle - Michael Smith 1-4
  • Jamie Lewis - Dave Chisnall 0-4
  • Rob Cross - Luke Humphries 2-4

Uitslagen donderdag 27 december

Derde ronde

  • Devon Petersen - Steve West 4-2
  • Dimitri Van den Bergh - Luke Humphries 1-4
  • Michael Smith - John Henderson 4-2
  • Toni Alcinas - Benito van de Pas 2-4

Achtste finales

  • Gary Anderson - Chris Dobey 4-3
  • Michael van Gerwen - Adrian Lewis 4-1
Regerend wereldkampioen Rob Cross en nummer een van de wereld Michael van Gerwen behoren beiden tot de favorieten voor de eindzege.

Regerend wereldkampioen Rob Cross en nummer een van de wereld Michael van Gerwen behoren beiden tot de favorieten voor de eindzege.

Uitslagen elfde dag - zondag 23 december

Vanaf 13.30 uur:

Derde ronde (best of 7 sets)

  • Vincent van der Voort - Chris Dobey 3-4
  • Brendan Dolan - Mervyn King 4-2
  • James Wade - Keegan Brown 4-3

Vanaf 20.00 uur:

Derde ronde (best of 7 sets)

  • Adrian Lewis - Darius Labanauskas 4-0
  • Nathan Aspinall - Kyle Anderson 4-1
  • Rob Cross - Cristo Reyes 4-0

Uitslagen tiende dag - zaterdag 22 december

Vanaf 13.30 uur:

Derde ronde (best of 7 sets)

  • Ryan Joyce - Alan Norris 4-3
  • Dave Chisnall - Kim Huybrechts 4-0
  • Daryl Gurney - Jamie Lewis 2-3

Vanaf 20.00 uur:

Derde ronde (best of 7 sets)

  • Ryan Searle - William O’Connor 4-1
  • Jermaine Wattimena - Gary Anderson 3-4
  • Michael van Gerwen - Max Hopp 4-1
Jermaine Wattimena neemt het op tegen Gary Anderson.

Jermaine Wattimena neemt het op tegen Gary Anderson.

Uitslagen negende dag - vrijdag 21 december

Vanaf 13.30 uur:

Tweede ronde (best of 5 sets)

  • Benito van de Pas - Jim Long 3-2
  • John Henderson - Gabriel Clemens 3-2
  • Steve West - Richard North 3-1
  • Kyle Anderson - Noel Malicdem 3-1

Vanaf 20.00 uur:

Tweede ronde (best of 5 sets)

  • Ian White - Devon Petersen 2-3
  • Jelle Klaasen - Keegan Brown 1-3
  • Gerwyn Price - Nathan Aspinall 2-3
  • Jonny Clayton - Dimitri Van den Bergh 1-3

Uitslagen achtste dag - donderdag 20 december

Vanaf 13.30 uur:

Tweede ronde (best of 5 sets)

  • Jermaine Wattimena - Michael Barnard 3-0
  • Alan Norris - Steve Lennon 3-2
  • Stephen Bunting - Luke Humphries 1-3
  • Steve Beaton - Chris Dobey 0-3

Vanaf 20.00 uur:

Tweede ronde (best of 5 sets)

  • Cristo Reyes - Rowby-John Rodriguez 3-2
  • Mervyn King - Jan Dekker 3-2
  • Adrian Lewis - Ted Evetts 3-0
  • Mensur Suljovic - Ryan Searle 1-3

Uitslagen zevende dag - woensdag 19 december

Vanaf 13.30 uur:

Eerste ronde

  • Nathan Aspinall - GEERT NENTJES 3-0
  • JEFFREY De GRAAF - Noel Malicdem 2-3

Tweede ronde

  • Joe Cullen - Brendan Dolan 0-3
  • Kim Huybrechts - Daniel Larsson 3-0
  • James Wilson - William O’Connor 2-3
  • Simon Whitlock - Ryan Joyce 0-3
  • Michael Smith - RON MEULENKAMP 3-1
  • James Wade - Seigo Asada 3-2

Uitslagen zesde dag - dinsdag 18 december

Vanaf 13.30 uur:

Eerste ronde:

  • Robert Thornton - Daniel Larsson 1-3
  • Ricky Evans - Rowby-John Rodriguez 1-3
  • Krzysztof Ratajski - Seigo Asada 2-3

Tweede ronde:

Darren Webster - VINCENT VAN DER VOORT 0-3

Vanaf 20.00 uur:

Eerste ronde:

  • Steve Lennon - James Bailey 3-0
  • RON MEULENKAMP - Diogo Portela 3-2
  • Dimitri van den Bergh - Chuck Puleo 3-0

Tweede ronde:

Daryl Gurney - Ross Smith 3-0

Uitslagen vijfde dag - maandag 17 december

Vanaf 20.00 uur:

Eerste ronde:

  • VINCENT VAN DER VOORT - Lourence Ilagan 3-1
  • Wayne Jones - Devon Petersen 2-3
  • Ryan Joyce - Anastasia Dobromyslova 3-0

Tweede ronde:

RAYMOND VAN BARNEVELD - Darius Labanauskas 2-3

Uitslagen vierde dag - zondag 16 december

Vanaf 13.30 uur:

Eerste ronde:

  • Gabriel Clemens - Aden Kirk 3-0
  • William O’Connor - YORDI MEEUWISSE 3-0
  • Brendan Dolan - Yuanjun Liu 3-0

Tweede ronde:

  • Dave Chisnall - Josh Payne 3-2

Vanaf 20.00 uur:

Eerste ronde:

  • Luke Humphries - Adam Hunt 3-0
  • Matthew Edgar - Darius Labanauskas 1-3
  • Ross Smith - Paul Lim 3-1

Tweede ronde:

  • Peter Wright - Toni Alcinas 1-3

Uitslagen derde dag - zaterdag 15 december:

Vanaf 13.30 uur:

Eerste ronde:

  • Richard North - Robert Marijanovic 3-2
  • Mickey Mansell - Jim Long 1-3
  • Josh Payne - Jeff Smith 3-2

Tweede ronde:

  • Max Hopp - DANNY NOPPERT 0-3

Vanaf 20.00 uur:

Eerste ronde:

  • Toni Alcinas - Craig Ross 3-0
  • Ryan Searle - Stephen Burton 3-0
  • Keegan Brown - Karel Sedlacek 3-0

Tweede ronde:

  • MICHAEL VAN GERWEN - Alan Tabern 3-1

Uitslagen tweede dag - vrijdag 14 december:

Vanaf 13.30 uur:

Eerste ronde:

  • Michael Barnard - Jose De Sousa 3-2
  • Alan Tabern - Raymond Smith 3-2
  • Paul Nicholson - Kevin Burness 3-0

Tweede ronde:

  • Jamie Lewis - Cody Harris 3-2

Vanaf 20.00 uur:

Eerste ronde:

  • DANNY NOPPERT - Royden Lam 3-0
  • Simon Stevenson - Ted Evetts 0-3
  • Chris Dobey - Boris Koltsov 3-0

Tweede ronde:

  • Gary Anderson - Paul Nicholson 3-1

Uitslagen eerste dag - donderdag 13 december:

Eerste ronde:

  • JEFFREY DE ZWAAN - Nitin Kumar 3-0
  • Martin Schindler - Cody Harris 2-3
  • JAN DEKKER - Lisa Ashton 3-1

Tweede ronde:

  • Rob Cross - JEFFREY DE ZWAAN 3-1

De finale van het WK darts wordt op 1 januari van het nieuwe jaar afgewerkt.