KNVB stelt bekerloting uit als gevolg van coronavirus
Beeld uit de bekwedstrijd FC Emmen-FC Eindhoven van deze week.
Ⓒ BSR Agency
ZEIST - De KNVB heeft de loting voor de tweede ronde van de KNVB-beker tot nader order uitgesteld. De loting stond voor zaterdag gepland.
Beeld uit de bekwedstrijd FC Emmen-FC Eindhoven van deze week.
Ⓒ BSR Agency
„Doordat het amateurvoetbal momenteel stil ligt en het vanwege de coronamaatregelen van de overheid nog niet zeker is wanneer het weer wordt hervat, weten de amateurclubs die zich hebben geplaatst voor de eerste ronde van de KNVB-beker nog niet of ze aan het restant van het toernooi kunnen deelnemen”, aldus de voetbalbond.
In een eerder stadium werden alle duels in de eersterondewedstrijden van het bekertoernooi met amateurclubs verplaatst van eind oktober naar dinsdag 1 en woensdag 2 december. Deze week werden wel de eerste rondes gespeeld met clubs uit het betaald voetbal.
Voetbal Update
Dagelijks het belangrijkste voetbalnieuws zoals interviews en voorbeschouwingen.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.

