Nieuws/Sport
8875
Sport

Spelersbus RB Leipzig bekogeld

De bus van RB Leipzig is besmeurd met verf.

De bus van RB Leipzig is besmeurd met verf.

De spelers van RB Leipzig hebben vrijdagavond ook in Leverkusen een vijandige ontvangst gekregen. In de buurt van de BayArena werd de spelersbus tegengehouden en bekogeld met gele en rode verfbommen. De gemaskerde daders, volgens ooggetuigen zes tot acht personen, vluchtten vervolgens weg.

De bus van RB Leipzig is besmeurd met verf.

De bus van RB Leipzig is besmeurd met verf.

Onduidelijk is of de verfbommengooiers fans zijn van Bayer Leverkusen, de club die RB Leipzig vrijdagavond ontving. De spelersbus bereikte veilig het stadion, waar de voorruit werd ontdaan van het 'welkomstgeschenk'.

RB Leipzig snelt met forse financiële middelen in hoog tempo richting de Duitse voetbaltop. Bij fans van andere clubs zijn de 'Roten Bullen' verre van populair. Zo werd de spelersbus in Keulen ook al tegengehouden door supporters van 1. FC Köln, die op de weg gingen zitten.