De Randamie onderuit in titelgevecht met Nunes
Germaine de Randamie (L) probeert een stoot van Amanda Nunes (R) te ontwijken.
Ⓒ Hollandse Hoogte
LAS VEGAS - Het was misschien wel haar belangrijkste gevecht in haar carrière, maar het is UFC-vechtster Germaine de Randamie (35) niet gelukt om de kampioen in de bantamgewichtdivisie te onttronen. De geboren Utrechtse verloor afgelopen nacht in Las Vegas van Amanda Nunes.
Germaine de Randamie (L) probeert een stoot van Amanda Nunes (R) te ontwijken.
Ⓒ Hollandse Hoogte
De Braziliaanse verdedigde voor de vijfde keer met succes haar titel, al ging dat niet zonder slag of stoot. Het kostte Nunes vijf rondes om De Randamie af te schudden. Ze won via een unanieme beslissing van de jury. Met 49-44, 49-46 en 49-45 was ze de Nederlandse vechtster de baas.
Na het gewonnen gevecht pakte Nunes de microfoon om naar condoleances te brengen aan MMA-vechter Walt Harris, wiens stiefdochter Aniah Blanchard onlangs werd vermoord.
Door de nederlaag is een succesvolle reeks van vijf zeges op een rij ten einde gekomen voor De Randamie.
Telesport nieuwsbrief
Dagelijks het belangrijkste sportnieuws, uitslagen, analyses en interviews.
Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.
Lees hier ons privacybeleid.